افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,064
تعداد کل بازدیدها : 49,913,455
بازدید امروز : 257
کاربران آنلاین : 1

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

بازار یابی اینتر نتی با پورسانت عالی


بازاریابی و کسب درآمد:

آیا می دانید کسب درآمد در سایت ازمون چقدر آسان است؟ آیا می دانید بازاریابهای زیادی در سایت ازمون با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک درآمد خوب و معقول هستند؟ شما فقط کافی است در مکانهای پربازدید در اینترنت لینک اختصاصی خود را تبلیغ کنید.

هر گاه یک مشتری با کلیک بر لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما وارد سایت آزمون شود و یک محصول خرید نماید درصدی از قیمت فروش آن محصول (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول 20/000 ریال قیمت داشته باشد و پورسانت آن 30% باشد، بنابراین 6/000 ریال به حساب شما افزوده می شود.و شما نیز می توانید آن را مشاهده فرمایید.(در حال حاضر پورسانت 40درصد می باشد)

 


 


در مورد لینک های بازاریابی:

پس از ثبت نام و ورود به سیستم، لینک محصولاتی که می توانید برای آنها بازاریابی کنید در جدولی به شما نشان داده خواهد شد. شما می توانید لینک مربوط به آن محصولات را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و چنانچه سایت یا وبلاگ ندارید برای دیگران ایمیل کنید و یا در سایتهای پربازدید تبلیغ کنید بدیهی است مشتریانی که توسط لینکهای بازاریابی شما به سایت آزمون وارد شده و محصول یا محصولاتی را خریداری نمایند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد.اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با درج لینکهای بازاریابی و کدهای هوشمند در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش محصولات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.
 لطفاً  بعد از عضویت رایگان در سایت ما به ادرس زیر بروید جهت دریافت بنر ها و کدهای بازار یابی


بازاریابی

http://www.azmoonnews.ir/refer/


کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97