افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,191
بازدید امروز : 3277
کاربران آنلاین : 4

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › راه اندازی رشته حفاظت اطلاعات در دانشگاه دفاع ملی1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : راه اندازی رشته حفاظت اطلاعات در دانشگاه دفاع ملی1390

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی از راه اندازی 2 رشته امنیت فناوری اطلاعات و حفاظت اطلاعات در این دانشگاه خبر داد و اعلام کرد به زودی رشته های راهبردی دیگر نیز در این دانشگاه راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم حسن بیگی درباره راه اندازی رشته امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفت: ایجاد این رشته تحصیلی پیشنهاد دانشگاه عالی دفاع ملی است و در این زمینه می بایست به موازات توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات به امنیت آن نیز توجه داشت، چون در غیر این صورت، شکافی ایجاد و این شکاف به نقطه آسیب ‌پذیری تبدیل می شود.

وی گفت: متاسفانه برداشتی که درباره موضوع امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور وجود دارد، یک برداشت وارداتی است که این موضوع موجب آسیب پذیری می شود و از این رو تغییر رویکرد و فرهنگ سازی در این زمینه ضروری است.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در ادامه اظهار داشت: کسانی که در گرایش فناوری اطلاعات تخصص دارند می توانند این رشته را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای مختلف کشور با رویکرد بومی فراگیرند تا بتوانند مسایل و مشکلات این حوزه را حل و فصل کنند.

حسن بیگی همچنین از پذیرش دانشجو در رشته "حفاظت اطلاعات" خبر داد و افزود: مقدمات اولیه برای راه اندازی این رشته فراهم شده است و این رشته بنابر تقاضای سازمانهای حفاظت و اطلاعات قرار است در این دانشگاه راه اندازی شود.
 
وی درباره هدف راه اندازی این رشته، تاکید کرد: هدف از راه اندازی این رشته از جمله همگرایی مدیران در حوزه های راهبردی با نگاه به آینده و با توجه به ضرورتهایی است که در این حوزه ایجاد شده است.
 
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی از برنامه ریزی برای راه‌اندازی رشته های راهبردی دیگر در دانشگاه عالی دفاع ملی خبر داد و گفت: با توجه به نیاز بخش مدیریت فرهنگی کشور به راه اندازی رشته مدیریت راهبردی فرهنگ، این رشته نیز در سال آینده راه اندازی می شود.
 
حسن بیگی افزود: هم اینک مراحل نهایی راه اندازی این رشته در کمیته های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است و بزودی در شورای برنامه ریزی و گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصویب می شود.
 
وی با بیان اینکه در سال جاری سه رشته راهبردی جدید در دانشگاه راه اندازی شده است، اضافه کرد: این رشته ها بر اساس مصوبات شورای برنامه ریزی و گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه اندازی شد که هم اینک ترم دوم این رشته ها در حال تدریس است.
 
به گفته حسن بیگی، آینده پژوهی، مدیریت دانش و پدافند غیرعامل سه رشته جدیدی است که در سال جاری در دانشگاه عالی دفاع ملی راه اندازی شد


دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97