افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,271
بازدید امروز : 2107
کاربران آنلاین : 9

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › استخدام 40 هزار نيروي جديد در پارس جنوبي (15/5/1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : استخدام 40 هزار نيروي جديد در پارس جنوبي (15/5/1390

مديرعامل پارس جنوبي از استخدام بيش از 40 هزار نيروي جديد در پارس جنوبي خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، سيد پيروز موسوي شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در پارس جنوبي با تبريك انتخاب مهندس قاسمي به عنوان وزير نفت اظهار داشت: حضور اين شخصيت برجسته صنعت نفت در كسوت وزير نفت، آغازي مقتدارنه براي نظام جمهوري اسلامي در زمينه تعالي و پيشرفت اقتصادي كشور است.
وي تصريح كرد: با حضور رستم قاسمي در وزارت نفت، شاهد ارتقاي جايگاه شايسته اين صنعت عظيم در مجامع جهاني خواهيم بود و در اين راه مديران ولايتمدار، دلسوز و متعهد در سال جهاد اقتصادي با پيروي از منويات مقام عظماي ولايت و در مسير راه روشن و پر افتخار دولت خدمتگزار، در راستاي توسعه و تحول صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به ويژه خط مقدم جبهه اقتصادي كشور و پايتخت انرژي ايران اسلامي، همچون جان بركفان سال‌هاي دفاع مقدس در زير پرچم امام عصر (عج)، جهادگرانه اولويت‌ها و رسالت‌هاي بزرگ اين صنعت را محقق ميكنند.
مديرعامل پارس جنوبي در ادامه با تاكيد بر لزوم اجراي مصوبات اشتغال دولت در عسلويه خاطرنشان كرد: اجراي مصوبه اشتغال 50 درصدي نيروهاي بومي استان بوشهر در پارس جنوبي از مهم‌ترين اولويت‌هاي اشتغال در پارس جنوبي است و تمام زيرمجموعه‌هاي صنعت نفت در عسلويه در اين راستا حركت ميكنند.
موسوي از افزايش چشمگير نيروهاي بومي در پارس جنوبي خبر داد و افزود: در دو سال اخير تعداد نيروهاي بومي پارس جنوبي از 23 درصد به 35 درصد افزايش يافته و شاهد افزايش 13 درصدي نيروهاي بومي شاغل در منطقه هستيم.
مديرعامل پارس جنوبي با اشاره به برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي نيروهاي بومي استان بوشهر اذعان داشت: تمركز و اولويت طرح آموزش نيروهاي بومي براي تحقق كامل مصوبه هيئت دولت مبني بر جذب 50 درصد نيروهاي بومي است و در اين زمينه دوره‌هاي تخصصي آموزش جوش، قالب‌بند، داربست‌بند و آرماتوربند در مراكز فني و حرفه‌اي شهرستان‌هاي استان بوشهر راه‌اندازي شد كه تعداد زيادي از جوانان از آموزش لازم برخوردار شدند.
موسوي با بيان اينكه برگزاري دوره‌هاي آموزشي در سال جاري در منطقه ويژه پارس افزايش چشمگيري داشته است يادآور شد: مركز همايش‌هاي بين‌المللي خليج فارس در منطقه ويژه محل برگزاري دوره‌هاي مختلف آموزشي تعيين شده؛ ضمن اينكه دوره‌هاي آموزشي نيروهاي مورد نياز پارس جنوبي نيز با همكاري اداره كل فني و حرفه‌اي استان بوشهر در هفت مركز فني و حرفه‌اي در شهرستان‌هاي اين استان برگزار شده و در طول سال تداوم خواهد داشت.
مديرعامل پارس جنوبي از استخدام بيش از 40 هزار نيروي جديد در پارس جنوبي خبر داد و تصريح كرد: تا نيمه دوم امسال بيش از 40 هزار نيروي جديد وارد پارس جنوبي ميشوند كه طي سه ماه آينده بيش از 20 هزار نفر از اين نيروها را جذب فازهاي مختلف مي‌كنيم.
موسوي گفت: بايد از همه فرصت‌هاي موجود براي رشد و توسعه پارس جنوبي استفاده كنيم و نبايد فرصت‌ها را هدر دهيم


شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97