افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,252
بازدید امروز : 2249
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › نتایج آزمون بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : نتایج آزمون بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران1390

قم - خبرگزاری مهر: مدیر پذیرش و سنجش حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام محسن محدث با اشاره به برگزاری آزمون بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران همزمان با امتحانات نیمسال دوم تحصیلی گذشته تصریح کرد: نتایج این آزمون اکنون از طریق سامانه‌ای که در اختیار مدارس علمیه خواهران سراسر کشور قرار دارد، قابل مشاهده و دریافت است.

وی افزود: از داوطلبانی که در آزمون کتبی بازپذیری شرکت کرده‌اند، مصاحبه علمی‌ـ رفتاری نیز به عمل خواهد آمد.

مدیر پذیرش و سنجش حوزه‌های علمیه خواهران با بیان اینکه بازپذیری، شامل طلابی می‌شود که به دلایل آموزشی از ادامه تحصیل در مدارس رسمی زیر پوشش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران بازمانده‌اند، تصریح کرد: بازپذیری طلاب شامل سه نوع بازپذیری می‌شود.

وی با اشاره به آمار شرکت‌کنندگان و قبول‌شدگان در آزمون کتبی بازپذیری تصریح کرد: بازپذیری نوع اول به طلابی اختصاص دارد که به صورت رسمی در یکی از مدارس علمیه زیر پوشش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در سطح کشور تحصیل کرده‌اند اما از ادامه تحصیل انصراف داده یا مطابق آیین‌نامه آموزشی از ادامه تحصیل محروم شده باشند.

794 نفر متقاضی این نوع بازپذیری بوده‌اند که از میان آنها 778 نفر مجاز به شرکت در آزمون کتبی شدند و 112 نفر در این آزمون پذیرفته شدند.

حجت‌الاسلام محدث با بیان اینکه بازپذیری نوع دوم ویژه طلابی است که در آزمون مدارج نظام قدیم مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه شرکت نموده و موفق به دریافت مدرک تحصیلی سطح یک شده‌اند، اضافه کرد: 54 نفر متقاضی شرکت در این نوع بازپذیری بوده‌اند که از میان آنها 53 نفر مجاز به شرکت در آزمون شناخته شدند و 13 نفر در آزمون قبول شدند.

وی افزود: بازپذیری نوع سوم ویژه داوطلبانی است که در یکی از مدارس غیرتابعه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تحصیل کرده و در حال حاضر متقاضی ورود به یکی از مدارس علمیه زیر پوشش این مرکز باشند.

 702 نفر متقاضی شرکت در این نوع بازپذیری بوده‌اند که از این میان 582 نفر مجاز به شرکت در آزمون شناخته شدند و 218 نفر در آزمون کتبی قبول شدند.

مدیر پذیرش و سنجش حوزه‌های علمیه خواهران زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان بازپذیری حوزه‌های علمیه خواهران را دوم شهریورماه ذکر کرد.


سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97