افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,259
بازدید امروز : 2251
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › دانستنی‌های اخلاق برای دانشجویان منتشر می‌شود


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : دانستنی‌های اخلاق برای دانشجویان منتشر می‌شود

علی آدمی، مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه‌ریزی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کمیته اخلاق در شورای اجتماعی این دفتر خبر داد و گفت: تدوین و تالیف کتب دانستنی‌های اخلاق برای دانشجویان از جمله برنامه‌های این کمیته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آدمی با اشاره به تشکیل شورای اجتماعی دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه‌ریزی اجتماعی از تشکیل کمیته اخلاق در این شورا خبر داد و افزود: این شورا با همکاری کمیسیون ملی یونسکو، به تدوین و تالیف کتب با مفاهیم اخلاقی به زبان ساده برای دانشجویان خواهد پرداخت.

مدیرکل دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه‌ریزی اجتماعی، ضمن تاکید بر همکاری و تعامل کمیته اخلاق شورای اجتماعی این دفتر با نهادهای بین‌المللی گفت: این کمیته ضمن تدوین و توصیه سیاست‌های اخلاقی برای رویارویی با چالش‌ها توسعه‌ای ناشی از گسترش فناوری به دنبال افزایش ارتباطات با کمیسیون جهانی اخلاق در دانش علمی و فناوری(Comest)  و تقویت رصدخانه جهانی برخط اخلاق(GEObs) است.

وی درباره وظایف این کمیته که با همکاری کمیسیون ملی یونسکو فعالیت می‌کند، گفت: این کمیته با هدف ترویج اخلاق در علم و فناوری، حمایت از مطالعات آینده‌نگرانه، چالش‌های جدید اخلاقی بویژه در چارچوب رویکرد اخلاقی به توسعه پایدار به بررسی موضوعاتی نظیر اخلاق زیستی، اخلاق علم و فناوری، اخلاق پژوهشی، اخلاق زیست‌محیطی و اخلاق رسانه و ارتباطات می‌پردازد.

بنابراین گزارش شورای اجتماعی دفتر مطالعات فرهنگی و برنامه‌ریزی اجتماعی که کمیته اخلاق در آن تشکیل شده است، متشکل از نمایندگان معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، وزارت ورزش و جوانان، شهرداری تهران، سازمان‌های جهانی یونسکو وآیسسکو، نیروی انتظامی و همچنین اعضای هیأت علمی و نمایندگان دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی و شهید بهشتی از چندی پیش فعالیت خود را آغاز کرده است.

همچنین بررسی آسیب‌های اجتماعی مرتبط با دانشجویان و دانشگاهیان، بررسی دگرگونی‌های اجتماعی با تاکید بر وضعیت جوانان و ایجاد شبکه‌های اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی از جمله اهداف این شورا عنوان شده است.


سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97