افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,332
بازدید امروز : 1519
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › نتایج آزمون‌های ارتقا و گواهینامه تخصصی پزشکی1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : نتایج آزمون‌های ارتقا و گواهینامه تخصصی پزشکی1390

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری آزمون های ارتقاء و گواهینامه تخصصی پزشکی گفت: به دانشگاههای علوم پزشکی اعلام شده است که تا 12 مرداد نتایج آزمون ها را اعلام کنند.

دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: 7 هزار دستیار تخصصی که در سالهای اول تا چهارم دوره های تخصصی پزشکی مشغول به تحصیل هستند در آزمون ارتقا به سال بالاتر دوره آموزشی خود شرکت کرده بودند که نتایج آزمون این گروه از افراد از سوی دانشگاهها در محل تحصیل شان اعلام می شود.

وی افزود: یک هزار و 735 نفر در آزمون گواهینامه تخصصی پزشکی شرکت کرده بودند که آزمون کتبی این افراد در 8 دانشگاه علوم پزشکی و آزمون شفاهی نیز در 30 دانشگاه محل تحصیل آنها برگزار شد.

ضیایی اظهار داشت: دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، تبریز، شیراز، اهواز،‌ مشهد، کرمان و اصفهان دانشگاههای برگزار کننده آزمون گواهینامه بودند.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی گفت: به دانشگاههای علوم پزشکی برگزار کننده آزمون ارتقا و گواهینامه اعلام شده است که نتایج این آزمون ها تا 12 مرداد اعلام شود.

به گزارش مهر، آزمون ارتقای دستیاری هر ساله به منظور ارتقای دستیاران تخصصی پزشکی از سال اول به سال دوم، سال دوم به سال سوم و سال سوم به سال چهارم و در برخی رشته ها سال چهارم به سال پنجم برگزار می شود. آزمون گواهینامه نیز به منظور اعطای گواهینامه پایان تحصیلات دستیاری برگزار می شود.


سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97