افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,435
بازدید امروز : 1585
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › نمایه 15هزار مقاله علمی از ایران در 6 ماهه اول سال 2011


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : نمایه 15هزار مقاله علمی از ایران در 6 ماهه اول سال 2011

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به رشد تعداد مقالات نمایه شده در پایگاه‌های بین‌المللی اشاره کرد و گفت: در شش ماهه اول سال میلادی ایران موفق به نمایه کردن 15 هزار مقاله علمی در پایگاه‌های علمی بین‌المللی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر مخبر دزفولی ظهر امروز در اولین گردهمایی دانش‌آموختگان و اعضای باشگاه دانش‌پژوهان جوان با تاکید براینکه ایران در یک بایکوت علمی قرار گرفته است، افزود: عمال شبه تبعیض نژادی‌ها و به راه اندازی جریان‌های علمی موجب شده است که حتی ما نتوانیم مواد اولیه آزمایشگاه‌های خود را تامین کنیم.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به پیشرفت‌های ایران در حوزه های هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، سدسازی و سیلوسازی و همچنین پرتابگرها خاطرنشان کرد: در حال حاضر ایران موفق به پذیرش 4 میلیون دانشجو و همچنین افزایش انتشار مقالات علمی در سطح دنیا شده که این امر به راحتی به دست نیامده بلکه با جهاد علمی به دست آمده است.

وی به رشد انتشارات مقالات علمی در پایگاه‌های علمی دنیا اشاره و اضافه کرد: در اوایل انقلاب ایران 30 مقاله علمی نمایه شده داشت ولی در حال حاضر تنها در شش ماهه اول سال میلادی حدود 15 هزار مقاله علمی از ایران در پایگاه‌های علمی بین‌المللی به انتشار رسیده است.

مخبر دزفولی با تاکید بر اینکه جریان علمی در جمهوری اسلامی ایران یک جریان جهادی است ادامه داد: اگر المپیادهای علمی و نخبگان علمی کشور بخواهند خدماتی را به کشور ارایه دهند باید سنگلاخ‌ها را به مثابه فرش در نظر بگیرند و از مشکلات نهراسند.

وی با بیان اینکه در سالهای اخیر بدترین و خبیثانه‌ترین تحریم‌ها علیه ایران اعمال می‌شود، افزود: این تحریم ها حتی باعث شده است که نیازهای کشور در حوزه‌های بشردوستانه سلامت و علوم پزشکی برطرف نشود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خطاب به المپیادهای حاضر در این گردهمایی گفت: مسیر سخت و دشواری در پیش رو داریم که در صورت اینکه برنامه ریزی دقیق داشته باشیم می‌توانیم جهش‌های بزرگی در سطح بین‌المللی داشته باشیم.


یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97