افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,821
بازدید امروز : 3803
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › فردا آخرین مهلت دانشگاهها برای پاسخگویی به دانشجویان متقاضی انتقال90


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : فردا آخرین مهلت دانشگاهها برای پاسخگویی به دانشجویان متقاضی انتقال90

اداره‌ کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم اعلام کرد دانشگاه‌های مبدأ که هنوز موافقت یا عدم موافقت خود با تقاضای انتقال و میهمانی دانشجویان را اعلام نکرده‌اند تا فردا فرصت دارند نتیجه نهایی را اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت اینترنتی تقاضای انتقال و میهمانی دانشجویان‌ از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی در سایت اداره کل امور دانشجویان داخل از اول اردیبهشت ماه 90 آغاز شده بود و تا 7 خرداد ماه ادامه پیدا کرد. در این فاصله زمانی تعداد 21 هزار و 985 دانشجوی کاردانی و کارشناسی دانشگاه‌های دولتی و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که ورودی سال 86 به بعد بودند با مراجعه به این سامانه تقاضایشان برای انتقال و میهمانی را ثبت کردند.

تا کنون 13 هزار و 771 مورد یعنی حدود 62 درصد از این درخواست‌های انتقال و مهمانی دانشجویان مورد موافقت دانشگاه مبدأ یعنی دانشگاه فعلی محل تحصیل این متقاضیان قرار گرفته و حدود 38 درصد از درخواست‌ها نیز مورد موافقت دانشگاه‌های مبدأ قرار نگرفته‌اند.

البته تعدادی از درخواست‌های دانشجویان برای انتقال و مهمانی هنوز از سوی برخی دانشگاه‌های مبدأ مورد بررسی قرار نگرفته و دانشگاه‌های مبدأ در اعلام موافقت یا عدم موافقت‌شان دچار تأخیر شده‌اند. تعداد درخواست‌هایی که هنوز نتایج بررسی‌شان اعلام نشده است یک هزار و 32 فقره است. 

بر طبق اعلام اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، دانشگاه‌های مبدأ که هنوز موافقت یا عدم موافقت خود با تقاضای انتقال و مهمانی دانشجویان را اعلام نکرده‌اند حداکثر تا 10 مرداد ماه فرصت دارند بررسی‌شان را انجام دهند و نتیجه نهایی را اعلام کنند.

همچنین دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی که با عدم موافقت دانشگاه مبدأ مواجه شده‌اند فقط تا 12 مرداد ماه فرصت دارند که با مراجعه به وزارت علوم یا دانشگاه مبدأ درخواست رسیدگی مجدد به تقاضایشان را مطرح کنند.


یکشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97