افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,116
بازدید امروز : 3222
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › مجلسی‌ها در مراکز خرید و فروش پایان نامه/ نحوه پیگیری و برخورد (6/5/1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : مجلسی‌ها در مراکز خرید و فروش پایان نامه/ نحوه پیگیری و برخورد (6/5/1390

پای خرید و فروش پایان نامه و صدور مدارک جعلی در دانشگاهها حتی به فراکسیون دانشگاهیان و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هم باز شد و کار را به آنجا رساند تا بازدید سرزده مسئولان از مراکز غیرمجازی خرید و فروش پایان نامه مطرح شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین جلسه ای که با حضور مصطفی پور محمدی – رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور فراکسیون دانشگاهیان برگزار شد، سعدالله نصیری قیداری – نائب رئیس فراکسیون دانشگاهیان موضوع پیگیری خرید و فروش پایان نامه ها را به رئیس این سازمان پیشنهاد کرد.

اما نوک پیکان پاسخ پورمحمدی در این خصوص به سوی وزارت علوم و قوه قضائیه نشانه رفت. پورمحمدی در این باره تاکید می کند که سازمان بازرسی تنها وظیفه کشف و تذکر در این باره را دارد و بهتر است وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و قوه قضائیه این موضوع را پیگیری کنند و وارد عمل شوند.

نصیری قیداری که پیشنهاد بررسی نحوه پیگیری و برخورد با قاچاق، خرید و فروش مدرک‌های دانشگاهی و ضرورت نظارت بر کار مدیران را در جلسه اخیر فراکسیون مجلس مطرح کرد، در گفتگو با مهر از بررسی جدی خرید و فروش پایان نامه ها در هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد که قرار است وی پیش از آغاز جلسه این موضوع را با اعضای کمیسیون مطرح کند.

وی در پاسخ به این سئوال که مهمترین برخورد با مراجع فروش پایان نامه، چیست، تاکید کرد: قطعاً یکی از مهمترین اقداماتی که در این زمینه می بایست صورت گیرد بازید سرزده از این مراکز است که اعضای کمیسیون هم با این موضوع موافقت می کنند.

به عقیده نصیری قیداری در سالی که نقشه جامع علمی کشور رونمایی شد و مقام معظم رهبری روی پیشرفت بیشتر علم تاکیدات ویژه ای دارند، ناگهان مشاهده می کنیم برخی مراکز غیرمجاز اقدام به فروش پایان نامه میان دانشجویان می کنند و این امر در واقع حرکت در جهت مخالف نقشه جامع علمی کشور است.

همچنین، مصطفی کواکبیان – رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، به بررسی جدی این موضوع در مجلس اشاره کرد و گفت: خرید و فروش پایان نامه مقابل دانشگاه تهران باب شده است و هر چند صدور مدارک جعلی در دانشگاههای جهان هم وجود دارد، اما این مورد می بایست هر چه زودتر در کشور جدی تر مطرح و پیگیری جدی شود.

به گزارش مهر، این روزها در برخی دانشگاهها به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی خرید و فروش پایان نامه ادامه دارد و تاکنون هیچ اقدام جدی نسبت به جمع آوری پایان نامه های جعلی در کشور صورت نگرفته است.


پنج شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97