افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,101
بازدید امروز : 2172
کاربران آنلاین : 3

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › فعالیت نزدیک به 70 واحد و موسسه وابسته به جهاد دانشگاهی در کشور


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : فعالیت نزدیک به 70 واحد و موسسه وابسته به جهاد دانشگاهی در کشور

قم - خبرگزاری مهر: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی از فعالیت نزدیک به 70 واحد، موسسه، پژوهشگاه و پژوهشکده وابسته به جهاد دانشگاهی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زجاجی ظهر چهارشنبه در دیدار برخی از معاونان جهاد دانشگاهی و مدیرعامل خبرگزاری ایکنا با آیت الله مصباح یزدی گفت: جهاد دانشگاهی دارای 43 واحد در سراسر کشور و در کنار دانشگاه‌ها است.

وی ادامه داد: ده موسسه و سازمان همانند سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشجویان ایران و خبرگزاری ایکنا و ایسنا نیز زیر نظر معاونت فرهنگی جهاد فعالیت دارد.

زجاجی با اشاره به فعالیت 15 پژوهشگاه و پژوهشکده زیر نظر این نهاد انقلابی اضافه کرد: پژوهشگاه رویان از جمله این موسسات است که مورد عنایت ویژه رهبری است و در زمینه سلولهای بنیادی و درمان ناباروری فعالیت می کند.

زجاجی با اشاره به فعالیت های فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه این فعالیتها مبتنی بر قرآن و عترت است اظهارداشت: در سال 89، حدود یک و نیم میلیون نفر از این برنامه ها استفاده کرده اند که عمده آنها دانشجویان بوده اند.

وی با اشاره به جمعیت 6 میلیونی دانشجویان کشور تاکیدکرد: این فعالیت ها در قیاس با جمعیت 6 میلیونی اندک ست و باید بر کیفیت و کمیت آنها افزوده شود.

گفتنی است این دیدار با هدف مقدمه سازی برای برگزاری جشنواره مطالعات قرآنی دانشجویان براساس کتاب "در جستجوی عرفان اسلامی" آیت الله مصباح برگزار شد و مشاور قرآنی وزیر ارشاد نیز حضورداشت.
 


پنج شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97