افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,441
بازدید امروز : 1582
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › اعلام نتایج کنکور ارشدپزشکی در عیدفطر/ معرفی قبولیهای شاهد فردا


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : اعلام نتایج کنکور ارشدپزشکی در عیدفطر/ معرفی قبولیهای شاهد فردا

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد پزشکی در عید فطر گفت: اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت دانشگاه شاهد فردا 5 مرداد اعلام می شود.

دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اسامی قبول شدگان مرحله اول کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی که دانشگاه شاهد را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده بودند، فردا 5 مرداد از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود.

وی افزود: اسامی قبول شدگان سه برابر ظرفیت پذیرش معرفی شده است و این افراد باید برای انجام مصاحبه و سایر مراحل پذیرش 8 صبح روز 8 مرداد به دانشگاه شاهد مراجعه کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: در صورتی که از میان افراد قبول شده مرحله اول، افرادی در این دانشگاه پذیرفته نشوند در سایر دانشگاهها شرکت داده می شوند و در صورت کسب حد نصاب نمره مذکور از فرآیند انتخاب رشته محل حذف نمی شوند.

وی یادآور شد: مدارک مورد نیاز و شرایط مصاحبه در دانشگاه شاهد به همراه آدرس دانشگاه برای مراجعه این گروه از داوطلبان، فردا از سوی مرکز سنجش اعلام می شود.

نسل سراجی اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی که با رقابت 53 هزار و 300 نفر در 54 رشته و 24 شهر در روزهای دوم و سوم تیرماه برگزار شده بود نیز عید فطر اعلام می شود.

به گزارش مهر، بر اساس ظرفیت اعلام شده در مجموع 54 رشته در دانشگاههای علوم پزشکی 2 هزار و 963 نفر پذیرش می شوند. همچنین 116 نفر در رشته های وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی، 59 نفر در رشته های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله و 311 نفر در شعب بین الملل دانشگاههای علوم پزشکی پذیرفته می شوند.


سه شنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97