افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,295
بازدید امروز : 1512
کاربران آنلاین : 3

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی بالینی1390 فردا افتتاح می شود


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی بالینی1390 فردا افتتاح می شود

مراسم افتتاح آزمون ارتقاء و گواهینامه تخصصی بالینی فردا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون های کتبی ارتقاء و گواهینامه تخصصی 9 صبح روز 6 مرداد در دانشگاههای علوم پزشکی مجری تربیت دستیار برگزار می شود و آزمون کتبی گواهینامه منحصراً در دانشگاههای علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی، تبریز، شیراز، اصفهان، اهواز، مشهد و کرمان برگزار می شود.

آزمون ارتقاء شامل دو بخش ارزیابی درون بخشی و آزمون کتبی است ارزیابی درون بخشی با 150 نمره از سوی گروه‌های آموزشی که دستیار در آن مشغول به تحصیل است، انجام می‌شود.

آزمون کتبی نیز با 150 نمره شامل دو بخش است که 60 نمره آن مربوط به آزمون‌های کتبی دوره‌ای بوده و در طول دوره برگزار می‌شود و مابقی نمره مربوط به آزمون کتبی سالیانه است که تحت نظارت دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، توسط دانشگاه‌های مجری برنامه‌های دستیاری برگزار می‌شود.

با توجه به مصوبه شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت، آزمون گواهینامه در دو مرحله کتبی با حد نصاب قبولی 95 از 150 برای رشته‌های سه و چهار ساله و حد نصاب قبولی 100 از 150 برای رشته‌های پنج ساله و در مرحله آزمون‌های مهارتهای عملی با حد نصاب قبولی 105 از 150 برای کلیه رشته‌های تخصصی برگزار می‌شود.

حد نصاب نمره قبولی برای آزمون گواهینامه تخصصی نمره کل 210 از مجموع نمره 300 آزمون کتبی و مهارتهای عملی است و رتبه گیری و اعلام نتایج نهایی در این آزمون بر اساس نمره کل داوطلب است.


چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97