افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,634
بازدید امروز : 2272
کاربران آنلاین : 3

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › تمام استانها متقاضی دانشگاه تک‎جنسیتی1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : تمام استانها متقاضی دانشگاه تک‎جنسیتی1390

هر چند دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم از بررسی تقاضای راه‌اندازی دانشگاه تک‌جنسیتی در 7 استان خبر داده اما معاون فرهنگی وزیر علوم در جمع‌بندی سفرهای استانی دولت اعلام کرد در همه استانها خانواده‌ها متقاضی ایجاد دانشگاه تک‌جنسیتی هستند.

غلامرضا خواجه سروی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: موارد قابل توجهی در سفرهای استانی داریم که خانواده‌ها از هیئت اعزامی وزارت علوم می خواهند تا درخواستشان برای ایجاد دانشگاه تک‌جنسیتی در استانشان به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منتقل شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم افزود: مردم در سفرهای استانی هیئت دولت، تقاضایشان برای ایجاد دانشگاه تک جنسیتی در استانشان را یا به صورت مکتوب یا به طور شفاهی به مسئولان وزارت علوم ارائه می کنند.  

وی اضافه کرد: این طور هم نیست که صرفا یک سری از استانها درخواست راه‌اندازی دانشگاه تک‌جنسیتی داشته باشند بلکه این تقاضاها مربوط به همه استان‌ها می‌شود.

خواجه سروی یادآور شد: اینکه وزارت علوم به ایجاد دانشگاه‌های تک‌جنسیتی مجوز می‌دهد و موافق توسعه آن است، موردی است که خود خانواده‌ها و مردم‌ می‌پسندند و وزارت علوم نیز باید به خواسته مردم پاسخ دهد.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا تک جنسیتی بودن دانشگاهها منجر به ارتقای آموزشی دانشگاه می شود؟ به مهر گفت: تجربه محیط‌‌های دانشگاهی که اختلاط جنسیتی ندارند نشان داده که ارتقای علمی و سطح دانش در این دانشگاه‌ها بهتر و بالاتر است.


چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97