افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,736
بازدید امروز : 2308
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

آزمون پذیرش دانشجو در دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته سال 90 در روز پنجشنبه 6 مردادماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون داوطلبان گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه در صبح روز پنجشنبه 6 مردادماه و آزمون داوطلبان گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی در بعدازظهر این روز برگزار می شود.
 
کارتهای شرکت در آزمون تمام داوطلبان از روز یکشنبه 2 مردادماه برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
 
چنانچه هر یک از داوطلبان موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند و یا اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار ندارند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط مراجعه کنند.
 
با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای16،15،12،11،10،7،5،4،2،1(به ترتیب شامل نام خانوادگی و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، شماره ملی، کد و عنوان رشته تحصیلی ، موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی، سال و ماه اخذ مدرک تحصیلی، وضعیت اشتغال (کارمندی) و استان بومی کارت شرکت در آزمون) مشاهده کنند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 7 مرداد 90 منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند و در صورتی که نسبت به بندهای 14،9،6،3 (جنس، دین، معلولیت و زبان امتحانی) تفاوتی مشاهده کردند ضروری است از روز سه شنبه مورخ 4 مرداد الی روز چهارشنبه مورخ 55 مرداد از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه کنند.
 
تمام داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران باید جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ 13 مردادماه به سایت اینترنتی ایثار به نشانی WWW.isaar.ir مراجعه کنند در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.
 
سایر داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه، برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود به ارگان مربوطه مراجعه کنند تا در صورت دارا بودن سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان مربوطه حداکثر تا تاریخ 13 مردادماه در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد در غیر این صورت، با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.


سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97