افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,316
بازدید امروز : 2275
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › پردیس بین المللی ارس در 10 رشته ارشد دانشجو می پذیرد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : پردیس بین المللی ارس در 10 رشته ارشد دانشجو می پذیرد

تبریز - خبرگزاری مهر: پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز در 10 رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته برای نیمسال نخست سال تحصیلی جدید 91-1390 دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز در این خصوص گفت: این مرکز آموزشی در تداوم فعالیت های خود و بر اساس مجوز های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رشته های مهندسی عمران (سازه و مکانیک خاک و پی)، مهندسی برق (قدرت)، مهندسی کشاورزی (بیوتکنولوژی کشاورزی)، زبان انگلیسی(آموزش انگلیسی)، حقوق ( حقوق خصوصی)، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، مهندسی کشاورزی (تکنولوژی مود غذایی)، مدیریت ( مدیریت اجرایی EMBA)، نانوفناوری( نانوالکترونیک) از بین داوطلبان داخلی و خارجی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

دکتر مختاری ظرفیت پذیرش دانشجو در هریک از این رشته ها را 30 نفر ذکر کرد و گفت: پذیرش دانشجو در این مرکز آموزشی از طریق بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی صورت می گیرد.

وی نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ مقررات سازمان نظام وظیفه و دارا بودن مدرک کارشناسی مرتبط با رشته انتخابی از دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را از جمله شرایط پذیرش در پردیس بین المللی ارس عنوان کرد و گفت: شرط ادامه تحصیل در این مرکز آموزشی ارایه نمره قابل قبول از آزمون های معتبر زبان می باشد که البته پردیس بین المللی ارس برای متقاضیانی که مدرک زبان را ارایه ننمایند دوره های ویژه زبان را برگزار خواهد نمود تا حد نصاب های قابل قبول را کسب کنند.

مختاری با بیان اینکه در مورد داوطلبان شاهد و ایثارگر بر اساس آیین نامه های موجود وزارت متبوع در خصوص پذیرش دانشجو اقدام خواهد شد، در خصوص ویژگیهای دوره های آموزشی پردیس بین المللی ارس نیز گفت: محتوای آموزشی برنامه های این مرکز نیز مطابق با محتوای برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز است.

وی تعداد واحد مورد نیاز برای فراغت از تحصیل و اخذ مدرک را طبق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ذکر کرد و گفت: گذراندن دروس جبرانی مورد نیاز براساس تشخیص پردیس بین المللی ارس برای دانشجویان الزامی است.

دکتر مختاری با بیان اینکه طول مدت تحصیل در این دوره حداقل 2 سال تحصیلی(4 نیمسال) وحداکثر 3 سال تحصیلی (6 نیمسال) است عنوان کرد: محل تشکیل کلیه کلاس ها در سایت پردیس بین المللی تبریز در منطقه آزاد ارس(جلفا) خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تحصیل در پردیس بین المللی ارس با دریافت شهریه صورت می گیرد یادآور شد: میزان شهریه ثابت و متغیر برای پروژه و هر واحد درسی نظری و عملی مطابق با ضوابط مصوب هیأت امناء دانشگاه تبریز تعیین و اخذ می شود.

دکتر مختاری با بیان اینکه علاقمندان برای ثبت نام در پردیس بین المللی ارس باید با مراجعه به وب سایت پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز به نشانی (http://arasp.tabrizu.ac.ir ) مشخصات درخواستی را در فرم الکترنیکی تکمیل کنند گفت: متقاضیان باید تمام مدارک درخواستی به همراه تصویر فرم ثبت نام الکترونیکی را تا 15 مردادماه سالجاری از طریق پست پیشتاز به آدرس تبریز- بلوار 29 بهمن دانشگاه تبریز- ساختمان اداری- طبقه اول دفتر پردیس بین المللی ارس ارسال کنند.

وی با بیان اینکه علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند با شماره تلفن5-3026363-0492 تماس و یا از طریق سایت دانشگاه تبریز (پردیس بین المللی ارس) مراجعه کنند، گفت: بررسی مدارک علاقمندان به تحصیل تا سی ام مردادماه سالجاری انجام خواهد شد.

دکتر مختاری افزود: اعلام پاسخ و دعوت به مصاحبه داوطلبان نیز از طریق سایت دانشگاه تبریز(پردیس بین المللی ارس) صورت خواهد گرفت.

وی در خاتمه همچنین از افزایش تعداد رشته های آموزشی پردیس بین المللی دانشگاه تبریز نیز خبر داد و گفت: با هماهنگی­های به عمل آمده به زودی بر تعداد رشته­های این مرکز آموزشی نیز اضافه خواهد شد که متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.

لازم به ذکر است دانشگاه تبریز در راستای پاسخ به تقاضای روزافزون داوطلبان تحصیلات عالی در داخل و خارج از کشور و با توجه به برنامه های راهبردی بلندمدت علمی، آموزشی و پژوهشی خود، درسال 1388 پردیس بین المللی ارس را در منطقه آزاد تجاری- صنعتی ارس(جلفا) که جاذبه های توریستی و تجاری فراوانی را نیز دارا است راه اندازی کرده است.

هم اکنون 507 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در این مرکز آموزشی مشغول به تحصیل هستند.


دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97