افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,069
بازدید امروز : 2232
کاربران آنلاین : 4

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آخرین وضعیت تصحیح اوراق آزمون دکتری دانشگاه آزاد1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آخرین وضعیت تصحیح اوراق آزمون دکتری دانشگاه آزاد1390

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با تشریح آخرین وضعیت تصحیح اوراق آزمون دکتری دانشگاه آزاد، گفت: ده درصد کل داوطلبان پذیرش می شوند یعنی از میان 24 هزار داوطلب حدود 2 هزار نفر از آنان پذیرفته خواهند شد.

عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با آخرین وضعیت تصحیح اوراق امتحانی آزمون دکتری گفت: تاکنون بخش اعظمی از اوراق تصحیح و به مرکز آزمون ارسال شده است و استادان این اوراق را بدون سربرگ و تنها با یک کد تصحیح می کنند.

رئیس مرکز آزمون در ارتباط با جزئیات تصحیح اوراق کنکور دکتری، گفت: پس از آن سربرگها چسبیده و نمرات کتبی آزمون دکتری استخراج می شود. بعد از استخراج، لیست پذیرفته شدگان مرحله نخست بدون نام و به ترتیب نمره و مشخصات علمی داوطلب که برای گزینش علمی دکتری مهم است از جمله سال تولد و دانشگاه محل تحصیلی به گروه تخصصی ارسال می شود تا این گروه به ترتیب پذیرفته شدگان مرحله اول را دعوت به مصاحبه کند.

جاغرق گفت: مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون کتبی از اواسط مردادماه آغاز می شود.

وی افزود: نمره مصاحبه با نمره کتبی داوطلبان جمع می شود و سپس نمره اصلی و نهایی آنان آماده و ملاک جذب می شود. این نمرات در کارنامه کلی داوطلب ثبت می شود و داوطلب می تواند با توجه به این نمرات موقعیت خود را میان سایر داوطلبان مشاهده کند.

به گزارش مهر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون 84 رشته از مجموع 173 رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرده است تا واجدین شرایط به مصاحبه دعوت شوند و سایر رشته ها تا آخر تیرماه از سوی این مرکز اعلام خواهد شد.


یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97