افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,287
بازدید امروز : 2265
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته در رشته هاي گروههاي آموزشي مختلف سال 1


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته در رشته هاي گروههاي آموزشي مختلف سال 1

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته و هم چنين آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي وموسسات آموزش عالي غيرانتفاعي سال 1390 مي رساند آزمون پذيرش دانشجو در دوره كارداني (فوق ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته در روز پنجشنبه مورخ 6/5/90 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر براساس توضيحات بند الف برگزار مي شود و همچنين آزمون كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي در روز جمعه مورخ 7/5/90 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر براساس توضيحات بند ب برگزار مي شود.
ضمناً توجه داوطلبان هر دو آزمون را به مطالب و توضيحات بندهاي ،،ج،، و ،،د،، نيز جلب مي نمائيم.
الف – آزمون دوره كارداني (فوق ديپلم)به دوره كارشناسي ناپيوسته:
 آزمون داوطلبان گروه هاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنجشنبه مورخ 6/5/90 و آزمون داوطلبان گروه هاي آموزشي پزشكي ، كشاورزي ، علوم انساني ، هنر و دامپزشكي در بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 6/5/90 برگزار مي گردد. ضمناَ نحوه و زمان پرينت كارت و همچنين رفع نقص كارت شركت در آزمون به شرح توضيحات مندرج در بندهاي ذيل مي باشد.
1- نحوه و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
كارتهاي شركت در آزمون كليه داوطلبان از روز يكشنبه 2/5/90 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهدگرفت. لذا كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايددر تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت درآزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
تذكر مهم: چنانچه هر يك از داوطلبان موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نمي‌شوند و يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند لازم است با همراه داشتن كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه نمايند.
 
 
2- آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون:
آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان و شهرستان محل اقامت فعلي آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه در تقاضانامه ثبت‌نام، مشخص كرده‌اند به شرح جدول شماره 2 و 3 مندرج در اين اطلاعيه مي‌باشد.
3- در خصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي16،15،12،11،10،7،5،4،2،1(به ترتيب شامل نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه، سال تولد، شماره ملي، كد و عنوان رشته تحصيلي ، موسسه محل اخذ مدرك تحصيلي ، سال و ماه اخذ مدرك تحصيلي ، وضعيت اشتغال (كارمندي) و استان بومي كارت شركت در آزمون) مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 7/5/90 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي 14،9،6،3 (جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است از روز سه شنبه مورخ 4/5/90 الي روز چهارشنبه مورخ 5/5/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده است.
2ـ چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در (سهميه ثبت‌نامي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتيب ذيل عمل نمايند.
1ـ2ـ كليه داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاريخ 13/5/90 به سايت اينترنتي ايثار به نشاني WWW.isaar.ir مراجعه نمايند در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.
2ـ2ـ ساير داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه (به جز داوطلبان مندرج در بند 1-2 فوق) براي روشن شدن وضعيت سهميه خود به ارگان مربوطه مراجعه نمايند تا در صورت دارا بودن سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان مربوطه حداكثر تا تاريخ 13/5/90 در اختيار سازمان سنجش آموزش كشور قرار گيرد در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل پذيرش نمي‌باشد.
3ـ چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد و يا چنانچه عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است از روز سه‌شنبه مورخ 4/5/90 الي روز چهارشنبه 5/5/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (جدول شماره 2)مراجعه نماييد و موضوع را دنبال نموده تا مشكل برطرف گردد.
4ـ چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روي كارت شركت در آزمون چه به صورت عددي و يا به صورت حروف ناخوانا مي‌باشد ضروري است از روز سه‌شنبه مورخ 4/5/90 الي روز چهارشنبه 5/5/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
5- داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
تذكرات مهم:
1- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
2- درهاي ورودي حوزه‌هاي امتحاني صبح راس ساعت 00/7 (هفت) صبح و بعداز ظهر راس ساعت 30/14           (دو و سي دقيقه بعد از ظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح راس ساعت 30/7 (هفت و سي دقيقه) و بعد ازظهر راس ساعت 00/15 (سه بعد از ظهر) آغاز مي گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند 5 ذيل)، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به هرحال داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلفي تلقي و با داوطلبان ذيربط بر اساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «ه‍« آمده است، رفتار خواهد شد.
ب – آزمون دوره كارداني نظام جديد آموزشكده هاي فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي غير انتفاعي:
1- آزمون براي 21 كد رشته امتحاني شامل كد رشته هاي امتحاني : 11 (الكترونيك)،12 (الكتروتكنيك)،13 (ماشين الكتريكي)،15 (ساخت وتوليد)،16 (نقشه كشي عمومي)،17 (مكانيك خودرو)،18 (صنايع فلزي)،19 (تاسيسات)،20 (صنايع چوب و كاغذ)،21 (چاپ )،22 (ساختمان)،23 (نقشه كشي معماري)،24 (نقشه برداري)،25 (صنايع شيميايي)،26 (صنايع نساجي)،27 (متالورژي)،28 (سراميك)،29 (معدن)،30 (ناوبري)،31 (الكترونيك ومخابرات دريايي) و 32 (مكانيك موتورهاي دريايي) در صبح روز جمعه مورخ 7/5/90 برگزار مي شود.
2- آزمون براي 20 كد رشته امتحاني ديگر شامل كد رشته هاي امتحاني : 14 (كامپيوتر)،33 (حسابداري بازرگاني)،34 (اموردامي)،35 (كودكياري)،36 (مديريت خانواده)،37 (طراحي دوخت)،38 (تربيت بدني)،39 (گرافيك)،40 (هنرهاي تجسمي)،41 (فرش دستباف)،42 (قملزني)،43 (اموردامي)،44 (گاوداري صنعتي)،45 (مرغداري صنعتي)،46 (آبزيان)،47 (پرورش زنبور عسل)،48 (امور زراعي و باغي)،49 (گل و گياهان زينتي)،50 (ماشينهاي كشاورزي) و 51 (صنايع غذايي) در بعدازظهر جمعه مورخ 7/5/90 برگزار مي گردد.
1- نحوه و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
كارتهاي شركت در آزمون كليه داوطلبان از روز دو شنبه 3/5/90 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهدگرفت. لذا كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايددر تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت درآزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
تذكر مهم: چنانچه هر يك از داوطلبان موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نمي‌شوند و يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند لازم است با همراه داشتن كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه نمايند.
2- آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون:
آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان و شهرستان محل اقامت فعلي آنان (براي تعيين حوزه امتحاني) كه در تقاضانامه ثبت‌نام، مشخص كرده‌اند به شرح جدول شماره 2 و 4 مندرج در اين اطلاعيه مي‌باشد.
3- در خصوص مندرجات كارت شركت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 13،12،7،5،4،2،1به ترتيب شامل( نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملي، استان محل اخذ ديپلم ، كد و عنوان محل هاي انتخابي كارت شركت در آزمون) مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 7/5/90 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتي كه نسبت به بندهاي11،9،6،3 (جنس، دين، معلوليت و زبان امتحاني) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است از روز چهارشنبه مورخ 5/5/90 الي روز پنجشنبه مورخ 6/5/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام خود داوطلب در نظر گرفته شده است.
2ـ چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در (سهميه ثبت‌نامي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است به ترتيب ذيل عمل نمايند.
1ـ2ـ كليه داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه‌هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت اعلام مغايرت حداكثر تا تاريخ 13/5/90 به سايت اينترنتي ايثار به نشاني WWW.isaar.ir مراجعه نمايند در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل قبول نمي‌باشد.
2ـ2ـ ساير داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه (به جز داوطلبان مندرج در بند 1-2 فوق) براي روشن شدن وضعيت سهميه خود به ارگان مربوطه مراجعه نمايند تا در صورت دارا بودن سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان مربوطه حداكثر تا تاريخ 13/5/90 در اختيار سازمان سنجش آموزش كشور قرار گيرد در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچگونه اعتراضي قابل پذيرش نمي‌باشد.
3ـ چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد و يا چنانچه عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است از روز چهار‌شنبه مورخ 5/5/90 الي روز پنجشنبه 6/5/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (جدول شماره 2)مراجعه نماييد و موضوع را دنبال نموده تا مشكل برطرف گردد.
4ـ چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روي كارت شركت در آزمون چه به صورت عددي و يا به صورت حروف ناخوانا مي‌باشد ضروري است از روز چهار‌شنبه مورخ 5/5/90 الي روز پنجشنبه 6/5/90 از ساعت 8 الي 12 و 14 الي 18 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
5- داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
ج -قابل توجه داوطلبان آزمونهاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته و آموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1390
1- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
2- درهاي ورودي حوزه‌هاي امتحاني صبح راس ساعت 00/7 (هفت) صبح و بعداز ظهر راس ساعت 30/14           (دو و سي دقيقه بعد از ظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآيند آزمون صبح راس ساعت 30/7 (هفت و سي دقيقه) و بعد ازظهر راس ساعت 00/15 (سه بعد از ظهر) آغاز مي گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند 5 ذيل)، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به هرحال داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلفي تلقي و با داوطلبان ذيربط بر اساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «ه‍« آمده است، رفتار خواهد شد.
5- به همراه داشتن ماشين حسابهاي مجاز منحصراً با يكي از ماركهاي ذيل براي حضور در جلسه آزمون بلامانع است.
BK-W509SHARP -7
3600 CASIO -1
سيتي زن مدل II270 SR -8
82-CASIO FX -2
سيتي زن II T 135 SR -9
618-F CATIGA -3
سيتي زن 275 SR -10
531-BL SHARP-4
سيتي زن X 270 SR -11
4600 PARS -5
 
Bk-W506SHARP -6
 
تذكر مهم: چنانچه داوطلبي غير از ماشين حساب‌هاي فوق‌الذكر، ماشين حساب نوع ديگر به همراه داشته باشد به عنوان متخلف تلقي و برابر قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي ورودي با وي رفتار خواهد شد.
د‍- قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري
ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:
1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.
2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
3- ثبت نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.
ج ـ استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي دستگاههاي حافظه‌دار.
د ـ كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و ـ هرگونه تغيير غيرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز ـ افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.
ح ـ خريد يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.
ماده 6 ـ هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازاتهاي زير را درباره متخلفان دارند:
الف ـ در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذيربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب ـ در مورد مشمولات بند (ب) يا بند (ج) ماده (5) : محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال.
تبصره ـ آراء هيات‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظرخواهي در هيات تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون ها مي‌باشد.
ماده 7 ـ در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و)، (ز) و (ح) ماده (5) هيات‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (000/000/10) ريال تا يك ميليارد (000/000/000/1) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات بهمحاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.
ماده 8 ـ ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل‌دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.
ماده 9 ـ رسيدگي در هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمونها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيات‌هاي انتظامي اعضاي هيات علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.
ماده 10 ـ در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازاتهاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها ، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت موسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هر گونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهي فارغ التحصيلي به وي اعطاء‌شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي مي‌باشند.
ماده 11 ـ چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرتهاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته، با تاييد هيات‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند در س عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، براساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيات بدوي مي‌باشد.
 
درخاتمه اضافه مي نمايد كه واحد پاسخگويي غير حضوري سازمان سنجش  همه روزه بجز روزهاي تعطيل  و در وقت اداري آماده پاسخگويي به سوالات مي باشد. لذا داوطلبان مي توانند در صورت نياز فقط با شماره تلفنهاي 99-88923595 بطور مستقيم ( واحد پاسخگويي غير حضوري آزمون دوره‌هاي كارداني پيوسته نظام جديد آموزشكده هاي فني وحرفه اي و موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي وغيردولتي سال 1390و همچنين آزمون كارداني به كارشناسي سال 1390) با روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور تماس حاصل و يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org درميان بگذارند. 
 
 
جدول شماره يك – شهرستان محل برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 و همچنين آزمون كارداني نظام جديد اموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1390
رديف
نام استان
نام شهر محل برگزاري
توضيحات
1
آذربايجان شرقي
تبريز
كليه داوطلبان استان
2
آذربايجان غربي
اروميه
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي سلماس1127- و خوي1123
خوي
شامل شهرستانهاي سلماس1127 و خوي1123
3
اردبيل
اردبيل
كليه داوطلبان استان
4
اصفهان
اصفهان
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي اران و بيدگل1302-نطنز 1345-اردستان 1304- كاشان 1332- خميني شهر 1317- شاهين شهر و ميمه 1322- شهرضا  1324– دهاقان 1321- مباركه 1338- خوانسار 1318 و گلپايگان 1334
كاشان
 
كليه داوطلبان شهرستانهاي كاشان 1332 –اران و بيدگل 1302-نطنز 1345-اردستان 1304
خميني شهر
داوطلبان شهرستان خميني شهر1317
شاهين شهر و ميمه
داوطلبان شهرستان شاهين شهر و ميمه 1322
شهرضا
كليه داوطلبان شهرستانهاي شهرضا 1324– دهاقان 1321- مباركه1338
گلپايگان
كليه داوطلبان شهرهاي خوانسار1318 و گلپايگان 1334
5
ايلام
ايلام
كليه داوطلبان استان
6
البرز
كرج
 
كليه داوطلبان استان به جز شهرهاي ساوجبلاغ 4003 ، نظراباد4010و طالقان4005
ساوجبلاغ
 
كليه داوطلبان شهرهاي ساوجبلاغ4003 ، نظراباد 4010و طالقان 4005
7
بوشهر
بوشهر
كليه داوطلبان استان
8
تهران
تهران
 
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ري 1615-ورامين1636-پاكدشت 1604 و شهريار 1624
ري
داوطلبان سهرستان ري1615
ورامين
داوطلبان شهرهاي ورامين 1636 و پاكدشت 1604
شهريار
داوطلبان سهرستان شهريار1624
9
چهارمحال بختياري
شهركرد
كليه داوطلبان استان
10
خراسان جنوبي
بيرجند
كليه داوطلبان استان
11
خراسان رضوي
مشهد
 
 
كليه داوطلبان استان به جز شهرهاي بردسكن 1905 –سبزوار 1945 –جغتاي 1923 –جوين 1926-خوشاب 1941
نيشابور 1965 و قو چان 1951
 
سبزوار
داوطلبان شهرهاي بردسكن 1905- سبزوار1945 –جغتاي 1923 –جوين 1926-خوشاب-1941-
نيشابور
داوطلبان شهرنيشابور 1965
قوچان
داوطلبان شهر قوچان1951
 
ادامه جدول شماره يك – شهرستان محل برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 و همچنين آزمون كارداني نظام جديد اموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1390
رديف
نام استان
نام شهر محل برگزاري
توضيحات
12
خراسان شمالي
بجنورد
داوطلبان استان به جز شهرستان شيروان2011
شيروان
داوطلبان شهرستان شيروان 2011
13
خوزستان
اهواز
 
كليه داوطلبان استان به جز شهرهاي دزفول2129 –ابادان 2102– خرمشهر 2125- شوشتر2140 – گتوند 2140-شادگان2135
دزفول
 
داوطلبان شهرستان درفول2129
ابادان
 
داوطلبان شهرستانهاي ابادان 2102 خرمشهر 2125و شادگان 2135
شوشتر
كليه داوطلبان شهرستانهاي شوشتر2140 – گتوند2140
14
زنجان
زنجان
كليه داوطلبان استان
15
سمنان
سمنان
كليه داوطلبان استان
16
سيستان بلوچستان
زاهدان
 
كليه داوطلبان استان به جز زابل 2414-چابهار 2406-سرباز 2429-كنارك 2433و نيك شهر 2440
زابل
داوطلبان شهرستان زابل2414
چابهار
داوطلبان شهرستانهاي سرباز 2429–كنارك 2432-نيك شهر 2440-چابهار2406
17
فارس
شيراز
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي جهرم 2515–كازرون 2551-اباده 2501-ممسني 2568 و استهبان 2504
فسا 2541 و نيريز2576
جهرم
داوطلبان سهرستان جهرم 2515
كازرون
داوطلبان شهرستان كازرون2551
آباده
داوطلبان شهرستان اباده2501
ممسني
داوطلبان شهرستان ممسني2568
استهبان
داوطلبان شهرهاي استهبان2504 –فسا 2541–ني ريز2576
18
قزوين
قزوين
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي ابيك2602 و البرز2604
البرز
داوطلبان شهرستانهاي ابيك2602 و البرز2604
19
قم
قم
كليه داوطلبان استان
20
كردستان
سنندج
كليه داوطلبان استان به جز شهرستان سقز 2817و بانه2802
سقز
 داوطلبان شهرستانهاي بانه 2802 و سقز2817
21
كرمان
كرمان
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي رفسنجان 2918 –سيرجان 2927– شهربابك2929- رابر2902 – بافت2903-
رفسنجان
داوطلبان شهرستانهاي رفسنجان2918 –سيرجان2927 و شهربابك2929
بافت
داوطلبان شهرستانهاي رابر 2902- بافت2903
 
ادامه جدول شماره يك – شهرستان محل برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 و همچنين آزمون كارداني نظام جديد اموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1390
رديف
نام استان
نام شهر محل برگزاري
توضيحات
22
كرمانشاه
كرمانشاه
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي اسلام اباد غرب 3002– قصرشيرين 3020 –گيلانغرب3027
اسلام اباد غرب
 
داوطلبان شهرستانهاي اسلام اباد غرب3002 – قصرشيرين 3020 –گيلانغرب3027
23
كهگيلويه بويراحمد
بويراحمد
كليه داوطلبان استان
24
گلستان
گرگان
 
 
كليه داوطلبان استان به جز شهرستانهاي گنبدكاووس3219 –ازادشهر3202- راميان 3210-كلاله 3215-مراوه تپه 3221-گاليكش 3222-مينودشت 3223
گنبدكاووس
داوطلبان شهرستانهاي گنبدكاووس3219 –ازادشهر3202-راميان 3210-كلاله 3215-مراوه تپه 3221-گاليكش3222-مينودشت3223
25
گيلان
رشت
كليه داوطلبان استان
25
لرستان
خرم اباد
كليه داوطلبان استان به جز داوطلبان شهرستان بروجرد3407
بروجرد
كليه داوطلبان شهرستان بروجرد3407
26
مازندران
ساري
 
كليه داوطلبان شهرستانهاي ساري3527 –بهشهر3513-سوادكوه 3530-گلوگاه3536 –نكا3539
بابل
 
كليه داوطلبان مرد شهرستانهاي بابل3509- آمل 3503-فريدون كنار3532- بابلسر3512- قائم شهر3534- نور3543 محمود اباد3538 –جويبار3520
بابلسر
 
كليه داوطلبان زن شهرستانهاي بابل3509- آمل 3503-فريدون كنار3532- بابلسر3512- قائم شهر3534- نور3543 محمود اباد3538 –جويبار3520
چالوس
 
كليه داوطلبان شهرستانهاي چالوس3522- تنكابن 3517-نوشهر3545-رامسر3523-عباس اباد3516
27
مركزي
اراك
 
كليه داوطلبان استان
28
هرمزگان
بندر عباس
كليه داوطلبان استان
29
همدان
همدان
كليه داوطلبان استان به جز شهرستان ملاير3816 تويسركان 3806 و نهاوند3820
ملاير
داوطلبان شهرستانهاي ملاير3816- تويسركان3806 و نهاوند3820
30
يزد
يزد
كليه داوطلبان استان
 
جدول شماره دو – شهرستان محل برگزاري آزمون و نشاني محل رفع نقص كارت داوطلبان در آزمون 
كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 و همچنين آزمون كارداني نظام جديد
اموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1390
رديف
نام استان
نام شهر محل
برگزاري
باجه رفع نقص كارت
1
آذربايجان شرقي
تبريز
 
حوزه خواهران و برادران:تبريز – بلوار 29 بهمن – ساختمان مديريت خدمات اموزشي ( كتابخانه مركز ي سابق)
2
آذربايجان غربي
اروميه
 
حوزه خواهران و برادران: اروميه- كيلومتر11 جاده سرو- پرديس نازلو- دانشگاه اروميه-معاونت آموزشي
خوي
حوزه خواهران و برادران:.خوي.-بلوار ولايت فقيه-.دانشگاه آزاداسلامي واحد خوي
3
اردبيل
اردبيل
 
حوزه خواهران و برادران:اردبيل-انتهاي خيابان دانشگاه –دانشگاه محقق اردبيلي-اداره كل آموزشي-
4
اصفهان
اصفهان
 
حوزه خواهران و برادران: اصفهان - دروازه شيراز - خيابان دانشگاه - دانشگاه اصفهان – حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي
كاشان
 
حوزه خواهران و برادران: كاشان - كيلومتر شش بلوار قطب راوندي –
سازمان مركزي دانشگاه كاشان
خميني شهر
 
حوزه خواهران و برادران: خميني شهر – منظريه – بلوار دانشجو – دبيرخانه – دانشگاه آزاد اسلامي – واحد خميني شهر
شاهين شهر و ميمه
حوزه خواهران و برادران: شهر ميمه- خيابان امام حسين (ع)- پلاك 56- موسسه اموزش عالي غيرانتفاعي نوردانش -ميمه
 
شهرضا
حوزه خواهران و برادران: شهرضا – انتهاي خيابان پاسداران – دانشگاه آزاد اسلامي- واحد شهرضا
گلپايگان
حوزه خواهران و برادران: گلپايگان-ميدان معلم-كيلومتر 2 جاده خمين- موسسه اموزش عالي غيرانتفاعي پيام –گلپايگان
5
ايلام
ايلام
 
حوزه خواهران و برادران: ايلام – جاده مهران-بلوار امام خميني – روبروي سازمان همياري شهرداري ها –مجتمع فرهنگي و رفاهي دانشگاه ايلام
6
البرز
كرج
دانشگاه پيام نور كرج: كرج-بلوار امامزاده حسن-بعد از چهار راه مصباح-نرسيده به ميدان استاندارد –داخل پارك –ساختمان اداري دانشگاه پيام نور كرج
ساوجبلاغ
حوزه خواهران و برادران:مديريت آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ
7
بوشهر
بوشهر
 
حوزه خواهران و برادران: بوشهر- بهمني- خيابان شهيد ماهيني-دانشگاه خليج فارس-سازمان مركزي – اتاق 111
8
تهران
تهران
 
حوزه خواهران(مختص داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته): تهران – خيابان حافظ- روبروي خيابا ن سميه- د انشگاه صنعتي اميركبير
حوزه خواهران(مختص داوطلبان آزمون آموزشكده هاي فني و حرفه اي ): تهران. بزرگراه جلال آل احمد. اول پل گيشا. دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران
 
حوزه برادران(داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته و آموزشكده هاي فني وحرفه اي) : تهران-ميدان رسالت خيابان هنگام - خيابان دانشگاه علم و صنعت-دانشگاه علم و صنعت ايران
 
 
ادامه جدول شماره دو – شهرستان محل برگزاري آزمون و نشاني محل رفع نقص كارت داوطلبان در آزمون 
كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1390 و همچنين آزمون كارداني نظام جديد
اموزشكده هاي فني و حرفه اي سال 1390
رديف
نام استان

یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97