افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,241
بازدید امروز : 2244
کاربران آنلاین : 10

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آزمون دانشنامه فوق تخصصی 24 شهریور 1390برگزار می شود


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آزمون دانشنامه فوق تخصصی 24 شهریور 1390برگزار می شود

ثبت نام بیست و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از 8 مرداد در دانشگاههای علوم پزشکی آغاز می شود و واجدین شرایط می توانند تا 26 مرداد در این آزمون ثبت نام کنند.

زمان برگزاری آزمون دانشنامه فوق تخصصی

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی پزشکی همزمان با آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 24 شهریور ماه سال جاری در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی و شفاهی دانشنامه تخصصی پزشکی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 22 و 23 شهریور در محل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توزیع می شود.

کلیه دستیارانی که تا 15 آذر ماه سال 90 دوره دستیاری آنها به پایان می رسد و کلیه دستیاران رشته های فوق تخصصی باید حداکثر ظرف مدت یکسال پس از اتمام دوره آموزش خود در آزمون دانشنامه رشته مربوطه شرکت کنند و در صورت عدم شرکت یک دوره مردودی محاسبه خواهد شد.

اعتبار قبولی آزمون نهایی کتبی فوق تخصصی 5 سال است و در صورت عدم شرکت و یا عدم موفقیت در آزمون شفاهی در مدت اعلام شده، افراد موظف به شرکت مجدد در آزمون کتبی هستند.

اعلام حد نصاب و شرایط امتحان کتبی و شفاهی آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی

نتایج آزمون کتبی دانشنامه تخصصی روز جمعه 25 شهریور اعلام می شود و محل حوزه های امتحان شفاهی که به صورت آسکی برگزار می شود در روزهای 26 و 27 شهریور به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون کتبی می رسد.

آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی دارای 100 یا 150 سئوال چند گزینه ای است و حدنصاب نمره قبولی جهت کسب حداقل 70 درصد نمره آزمون کتبی است. در صورت قبولی در آزمون کتبی افراد باید در آزمون شفاهی نیز حداقل 70 درصد کل نمره را کسب کنند.

به گزارش مهر، آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از بالاترین آزمون های کشوری است که برای فارغ التحصیلان دوره های دستیاری تخصصی در سطح دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می شود. افراد پذیرفته شده در آزمون دانشنامه به عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور مشغول به خدمت می شوند.


سه شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97