افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,769,973
بازدید امروز : 3108
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › اجراي آزمون استخدامی حق‌التدريس از مهر90


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : اجراي آزمون استخدامی حق‌التدريس از مهر90

مديركل آموزش و پرورش مازندران از بكارگيري اولويت‌هاي استخدامي به صورت حق التدريس از مهرماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از محمودآباد، محمدعلي اميري ظهر امروز در حاشيه گردهمايي مديران و معاونان آموزش و پرورش و مدارس اين شهر كه در مجتمع غدير محمودآباد برگزار شد در جمع خبرنگاران بيان داشت: هدف ما از ديدار امروز بازديد از مدارس و نظارت بر نحوه پاسخگويي به ارباب رجوع و چگونگي امر ثبت‌نام و همچنين جلسه كارگاهي كارشناسان اداره‌كل با كارشناسان اداره محمودآباد بود كه تعامل بسيار خوبي با همكاران در اين شهر صورت پذيرفت.
وي ادامه داد: جاي خوشحالي است كه آموزش و پرورش محمودآباد از استعداد خوب و داراي تفكر و خلاقيت و مديران دلسوز با احساس مسئوليت بالا برخوردار است كه اميدواريم با شرايط خوبي كه در محمودآباد حاكم است و با پشتيباني‌هاي خوبي كه از جانب ما صورت خواهد پذيرفت شاهد يك آموزش و پرورش مطلوب و پايدار در اين شهر باشيم.
مديركل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به تدوين سند تحول بنيادين اظهار اميدواري كرد: ما كم نداريم صاحب نظراني كه در پهنه آموزش و پرورش تحول‌سازند و با وجود همين صاحب‌نظران داراي تفكر و بينش سند تحول بنيادين نظام آموزش و پرورش آماده شده و بايد خود را آماده نقش آفريني در اين امر خطير كنيم.
اميري از احداث مدارس خاص در صورت پيگيري مناسب از سوي اداره محمودآباد در اين شهر خبر داد و به محمودآبادي‌ها اين نويد را داد كه مشكل مدرسه تيزهوشان و نمونه دولتي اين شهر را برطرف مي‌كند.
وي اضافه كرد: همچنين مشكل معارض شخصي مدرسه نيكان سرخرود طي جلسه‌اي با حضور نماينده و فرماندار اين شهر برطرف شد.
مديركل آموزش و پرورش مازندران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد آزمون اولويت استخدام كه در تيرماه برگزار شد، تصريح كرد: نتايج اين آزمون 18 تيرماه اعلام مي‌شود و افرادي كه در اين اولويت‌ها قرار بگيرند تا اعلام رديف استخدامي و صدور مجوز جذب از سوي مجلس شوراي اسلامي مي‌توانند از مهر ماه امسال به صورت حق‌التدريس با آموزش و پرورش همكاري كنند.


چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97