افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,500
بازدید امروز : 3534
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ماجرای افزایش 200 درصدی شهریه دانشگاه خواجه نصیر!!!


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ماجرای افزایش 200 درصدی شهریه دانشگاه خواجه نصیر!!!

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر درباره افزایش بخشی از شهریه دانشجویان مجازی این دانشگاه گفت: هیئت امنای دانشگاه مبلغ شهریه بخش آزمایشگاهی این دانشجویان را 90 هزار تومان در سال 83 اعلام کرد اما در اطلاعیه های سازمان سنجش در سال 86 این مبلغ به اشتباه 30 هزارتومان مطرح شد.

مجید قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر در توضیح علت افزایش شهریه دانشجویان مجازی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: هیئت امنای دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 83 تعیین کرد مبلغ شهریه بخش آزمایشگاه مجازی این دانشگاه 90 هزارتومان باشد اما در یکی از دفترچه های سال 84 یا 86 سازمان سنجش این مبلغ را به اشتباه 30 هزار تومان اعلام کرد که موجب افزایش شهریه ناخواسته برای دانشجویان شد.

وی افزود: برهمین اساس و طبق تاکید وزارت علوم و بازرسی کل قرار شد این مبلغ بار دیگر در هیئت امنای دانشگاه خواجه نصیرالدین بررسی شود. اما چون این مبلغ پیش از این درهیئت امنا تصویب شده است یا باید مبلغ سازمان سنجش در جلسه این هیئت تایید شود و یا راهکار دیگری برای آن یافت.

رئیس دانشگاه خواجه نصیرطوسی تاکید کرد: به هر حال هیئت امنا بالای سر دانشگاه است و نمی توان تغییری در رای آن به وجود آورد مگر اینکه راهکار دیگری یافت یا اینکه ممکن است هیئت امنا تصمیم تازه ای بگیرد. در عین حال ما نمی توانیم مبلغی را که حق نیست از دانشجویان مطالبه کنیم و خلاف قانون است.

قاسمی در خصوص درصد این افزایش قیمت در شهریه دانشجویان مجازی، اظهار داشت: این اشتباه در تغییرقیمت به معنای افزایش 200 درصدی شهریه دانشجویان مجازی نیست.


سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97