افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,664
بازدید امروز : 2286
کاربران آنلاین : 9

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › شاخص ارتقا امنیت کنکوردکتری/ هر کس سئوالها را دید به قرنطینه رفت


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : شاخص ارتقا امنیت کنکوردکتری/ هر کس سئوالها را دید به قرنطینه رفت

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور شاخصه های امنیت آزمون در برگزاری اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری را نسبت به کنکور در مقاطع دیگر را بالاتر ارزیابی کرد و گفت: این آزمون از حیث حوزه های امتحانی و سطح عوامل اجرایی دست اندرکار وضعیت مناسب تری داشت.

محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سلامت اولین آزمون دکتری نیمه متمرکز که پنج شنبه 25 فروردین ماه در 32 شهر کشور برگزار شد گفت: سازمان سنجش آموزش کشور ملاحظات حفاظتی در خصوص طراحی سوالات را اعمال کرده و دست اندرکارانی که در چاپخانه رفته اند در قرنطینه هستند. به این ترتیب هر فردی به هر نحوی با سوالات ارتباط برقرار کرده باشد و سوالات را ببیند قرنطینه می شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور علاوه بر رعایت اصول امنیت آزمون در مراحلی نظیر طراحی سوال، چاپخانه، عوامل اجرایی و ... به استانداردهای حوزه های برگزاری آزمون اشاره کرد و گفت: طرح شناسایی و ثبت حوزه ها به ترتیب اولویت توسط معاون اجرایی سازمان سنجش اجرایی می شود و اولویت در این طرح با حوزه هایی است که آبادتر، مجهزتر و مطمئن تر باشند.

وی با یادآوری اینکه اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری در 62 حوزه امتحانی برگزار شد افزود: هر قدر تعداد حوزه های برگزاری آزمون کمتر شود حفاظت آزمون بیشتر می شود. تعداد حوزه های آزمون یک شاخص برای ارزیابی امنیت آزمون است چراکه وقتی تعداد حوزه های برگزاری آزمون بیشتر شود هنگام تعیین عوامل اجرایی مجبور می شویم سطوح پائین تر را به عنوان عوامل اجرایی به کار گیریم.

سرورالدین خاطرنشان کرد: از دانشگاههای دست اندرکار برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 90 خواستار شدیم عوامل اجرایی که در برگزاری آزمون استفاده می کنند حداقل در سطح کارشناسی باشند.

وی در مقایسه حساسیت های برگزاری اولین آزمون دکتری نیمه متمرکز در سال 90 برای دست اندرکاران برگزاری اش به مهر گفت: درست است که آزمون دکتری از نظر مقطع در سطح بالاتری قرار دارد و یک مقدار کار تخصصی تر است اما از نظر اجرای آزمون برگزاری کنکورهای کارشناسی و کارشناسی ارشد وسیع تر و حساسیتشان بالاتر است. در کنکور کارشناسی امسال یک میلیون و 200 هزار نفر و در کنکور کارشناسی ارشد 900 هزار نفر شرکت کردند بنابراین برگزاری این 2 آزمون خیلی کار می برد


جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97