افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,481
بازدید امروز : 3516
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ضوابط خاص ترم تابستان دانشگاه امیرکبیر اعلام شد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ضوابط خاص ترم تابستان دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای ترم تابستان 90 در 6 درس عمومی فیزیک، شیمی و ریاضی ثبت نام می کند و دانشجویان ملزم به رعایت شرایط و ضوابط خاص ترم تابستان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای ترم تابستان 90 در برخی دروس از جمله ریاضی عمومی یک و دو، محاسبات عددی، فیزیک عمومی یک و دو، شیمی عمومی از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد.

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی ثبت نام

برای ثبت نام در این دوره ها معرفی نامه از دانشگاه مبدا نیاز است و دانشجویان باید با رایانه و اینترنت آشنایی کافی داشته باشند. همچنین امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت ADSL با سرعت 128 کیلوبایت و بالاتر از سوی دانشجویان فراهم باشد.

دانشجویانی که متقاضی شرکت در ترم تابستان دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند، ضمن توانایی پرداخت شهریه باید ضوابط و مقررات ترم تابستان این دانشگاه را رعایت کنند.

دانشجویان می توانند از روز دوشنبه تا چهارشنبه 6 تا 8 تیر ماه جاری با مراجعه به اداره کل امور آموزشی، فرم مورد نظر را دریافت کرده و نسبت به پرداخت شهریه اقدام کممد.

ثبت نام قطعی و دریافت رسید ثبت نام برای ترم تابستان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روزهای شنبه و یکشنبه 11 و 12 تیرماه انجام می گیرد و کلاسهای ترم تابستان از روز دوشنبه 13 تیرماه آغاز می شود.


دوشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97