افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,769,865
بازدید امروز : 3028
کاربران آنلاین : 10

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › عملیاتی شدن نقشه جامع علمی در گروی اصلاح ارتباطات درون دانشگاهی


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : عملیاتی شدن نقشه جامع علمی در گروی اصلاح ارتباطات درون دانشگاهی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح ارتباطات در حوزه های علمی و اجرایی از سازوکارهایی است که برای عملیاتی شدن نقشه جامع علمی کشور ضرورت دارد.

محمدحسین فرهنگی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آنچه برای اجرایی شدن نقشه جامع علمی ضرورت دارد بعضاً اصلاح ارتباط هایی است که در این زمینه بین بخشهای مختلف و مرتبط وجود دارد و در کنار آن مشکلات و مسایلی است که به حوزه های درونی یکایک ساختارهای علمی ودانشگاهی کشور مربوط است.

وی افزود: ما در چشم انداز 20 ساله کشور اهداف روشنی در حوزه های علمی و پژوهشی داریم و به طور مدام منتظر تغییر شرایط و اوضاع به نفع فضای علمی کشور هستیم.

فرهنگی با اشاره به نهادهای موثر در اجرای نقشه جامع علمی کشور اظهار داشت: شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم و وزارت بهداشت از جمله نهادهای موثر در اجرای نقشه هستند و در این راه در تلاش به رسیدن به یک نگاه جامع هستند. اگر بتوانیم به یک جمع بندی کامل برسیم و آن را عملیاتی کنیم شاهد اتفاقات جدیدی در حوزه علمی و پژوهشی کشور خواهیم بود.

وی به لزوم تحول در نظام آموزشی کشور به عنوان یکی از زمینه های تحول علمی اشاره کرد و یادآور شد: یکی از مشکلاتی که در نظام آموزشی کشور وجود دارد گسیختگی آموزش ها در بخشهای مختلف است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: میان آموزشهایی که از سوی آموزش و پرورش ارائه می شود و آموزشی که از سوی دانشگاهها به فراگیران آموخته می شود تناسبی وجود ندارد و نگاه جامع در نقشه جامع علمی کشور می تواند این نظام را به هماهنگی برساند و این خلاء را از میان ببرد.


چهارشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97