افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,238
بازدید امروز : 1502
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › شرایط پذیرش دانشجوی نمونه ارشد در دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : شرایط پذیرش دانشجوی نمونه ارشد در دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد

دانشگاه صنعتی شاهرود شرایط استفاده از تسهیلات رتبه اولی و ممتاز جهت ورود به دوره های تحصیلی بالاتر را در مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه صنعتی شاهرود شرایط استفاده از تسهیلات رتبه اولی و ممتاز جهت ورود به دوره های تحصیلی بالاتر را در مقطع کارشناسی ارشد اعلام کرد.

 شرایط استفاده از تسهیلات رتبه اولی
 
داوطلبانی می توانند از این سهمیه استفاده کنند که ابتدا در آزمون سراسری سال 90 شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده باشند و همچنین، حداکثر در مدت هشت نیمسال میان دانشجویان هم ورودی و هم رشته خود با کسب بالاترین معدل فارغ التحصیل شوند و تمام نمرات این دانشجویان تا پایان تیرماه 90 در سیستم آموزشی گلستان ثبت شده باشد.
 
این دانشجویان، در صورتیکه به هر دلیل نتوانند در سال اول از این سهمیه استفاده کنند، سهمیه مذکور حداکثر تا یک سال بعد برای آنان محفوظ خواهد ماند.
 
مراحل ارائه تقاضا
 
این عده از متقاضیان ابتدا می بایست در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال 90 شرکت و پس از اعلام نتایج در صورت مجاز شدن، فرم انتخاب رشته را تکمیل و به سازمان سنجش ارسال کرده باشند. همچنین فرم مخصوص رتبه اول را از دفترچه آزمون کارشناسی ارشد دریافت و ضمن درج شماره داوطلبی خود و تکمیل آن تا پایان نیمه اول تیرماه 90 تحویل اداره کل آموزش کنند.
 
شرایط استفاده از تسهیلات دانشجویان ممتاز در سال تحصیلی 91-90
 
حداکثر در مدت هشت نیمسال در دوره کارشناسی پیوسته دانش آموخته شده و به لحاظ میانگین کل، جزو 10 درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.
 
همچنین افراد مشمول این ماده فقط در همان سال تحصیلی می توانند از این سهمیه استفاده کنند درغیراینصورت، سهمیه مذکور برای سال بعد محفوظ نخواهد ماند.
 
مراحل ارائه تقاضای واجدین شرایط در سهمیه 10 درصد برتر
 
دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود ودیگر دانشگاه ها، می توانند جهت دریافت فرم به آدرس  ttp://golestan.shahroodut.ac.ir  مراجعه و بعد از تکمیل، آن را حداکثر تا 20 شهریور ماه ارسال کنند.
 
دانشجویان حائز شرایط ممتاز دانشگاه صنعتی شاهرود می توانند گواهی مربوطه را از اداره کل آموزش دریافت و با توجه به شرایط اعلام شده از سوی دانشگاه مقصد و به منظور اخذ پذیرش به آن دانشگاه ارائه کنند.
 
دانشجویان حائز شرایط ممتاز این دانشگاه که تا بیست شهریور ماه نتوانستند ازهیچ دانشگاهی پذیرش دریافت کنند، در صورت تمایل می توانند از این تاریخ به بعد گواهی مربوطه را از اداره کل آموزش دریافت و به منظور جایابی در دیگر دانشگاهها از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.                                                                      


سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97