افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,313
بازدید امروز : 2136
کاربران آنلاین : 9

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دوره های مجازی دانشگاه گیلان


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دوره های مجازی دانشگاه گیلان

دانشگاه گیلان اقدام به راه اندازی و پذیرش دانشجو در هفت رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد به صورت آموزش الکترونیکی می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به برنامه های دانشگاه گیلان مبنی بر توسعه تحصیلات تکمیلی، این دانشگاه بخشی از پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی ارشد را به صورت آموزش الکترونیکی انجام می دهد.
 
در حال حاضر، مجوز راه اندازی هفت رشته مجازی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشگاه گیلان صادر شده است که این رشته ها در سال جاری راه اندازی و پذیرش دانشجو در آنها صورت می پذیرد.
 
رشته های ادبیات فارسی و ریاضی در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 90 درج شده و علاقمندان این رشته ها می توانند انتخاب کنند.
 
مجوز پذیرش دانشجو به صورت الکترونیکی در رشته های مهندسی فنآوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر - نرم افزار، مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی، مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی و مهندسی برق - مخابرات از دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم اخذ شده است که در تکمیل ظرفیت برای سال جاری اقدام به پذیرش دانشجو خواهد شد.
 
همچنین، در سال جاری رشته های بین الملل دانشگاه گیلان نیز افزایش یافته و به 25 رشته گرایش در مقطع کارشناسی ارشد رسید.
 
رشته های مهندسی مکانیک در گرایش های تبدیل انرژی و طراحی کاربردی، مهندسی کشاورزی گرایش بیوتکنولوژی، ریاضی در گرایش های محض و کاربردی، شیمی در گرایش های آلی - معدنی - تجزیه - فیزیک ، حسابداری، طراحی شهری و مهندسی فضای سبز از رشته های جدیدی است که در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس بین الملل دانشگاه گیلان پذیرش دانشجو در آنها انجام می شود.


جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97