افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,284
بازدید امروز : 2116
کاربران آنلاین : 10

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ادامه ماجرای مدرک رحیمی و دانشگاه مشایی


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ادامه ماجرای مدرک رحیمی و دانشگاه مشایی

خبرگزاری مهر - گروه حوزه و دانشگاه: مشکلات انتقال فنی حرفه‌ایها به وزارت علوم، ادامه ماجرای دانشگاه منتسب به مشایی، ضرب و شتم دانشجوی دختر دانشگاه مشهد، تعیین تکلیف برای مدرک دکتری "رحیمی" برخی اتفاقاتی بود که هفته جاری در حوزه دانشگاه رخ داد.

تابلوها و دیوارهایی که یک باره ایجادشدند

به گزارش مهر، حسین نادری منش معاون آموزشی وزیر علوم با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش آمادگی برای انتقال آموزشکده‌های فنی حرفه‌ای به وزارت علوم را اعلام کرد گفت: انتظار داریم آن دسته از آموزشکده‌ها که آموزشکده و هنرستان بوده‌اند بدون مقاومت بدنه هنرستانی‌ به وزارت علوم منتقل شوند.

وی در تشریح برخی مشکلاتی که در را انتقال آموزشکده های فنی حرفه ای به وزارت علوم پیش آمده گفت: برخی از این آموزشکده ها دو وجهی بوده یعنی هم هنرستان بوده اند و هم آموزشکده. وقتی بحث انتقال آموزشکده ها از وزارت آموزش و پرورش به وزارت علوم مطرح شد مشاهده کردیم که در بعضی از آنها تابلوهایی بالا رفته بود که تأکید می کرد اینجا هنرستان است و در برخی از آموزشکده هایی که هم آموزشکده بودند و هم هنرستان دارند دیوار می کشند.

ادامه ماجرای دانشگاه "ایرانیان" منتسب به مشایی

دانشگاه "جامع بین­المللی ایرانیان" با هیئت موسسی متشکل از تعدادی از معاونین رئیس جمهور، وزرا و جانشین رئیس شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور به یکی از خبرسازترین دانشگاههای سال های اخیر بدل شد. هفته گذشته همچنان موضوع دانشگاه "جامع بین­المللی ایرانیان" منتسب به اسفندیار رحیم مشایی ادامه دار شد و با پیگیری نمایندگان مجلس، وزیر علوم با حضور در جلسه کمیسیون آموزش، هدف از این دانشگاه و اساسنامه و هیئت موسس آن را تشریح کرد.

به گزارش مهر، مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه، لطف الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، ابراهیم عزیزی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور، اسفندیار رحیم مشایی جانشین رئیس شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و محمد شریف ملک زاده دبیرکل شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور اعضای هیئت موسس دانشگاه جامع بین المللی ایرانیان هستند.

ضرب و شتم دانشجوی دختر دانشگاه مشهد

در هفته گذشته دانشجوی دختر شاغل به تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد در محل دانشگاه مضروب شد. بر اساس اطلاعیه دانشگاه فردوسی مشهد، فرد ضارب از دانشجویان همین دانشگاه بوده و با دانشجوی مضروب آشنائی داشته است. دانشجوی ضارب در 22 خرداد ماه جاری با دستور مقام قضایی بازداشت شد و صحنه ضرب و شتم را در حضور مقامات قضائی و انتظامی در پردیس دانشگاه بازسازی کرد. این دانشجوی خاطی هم اکنون جهت تکمیل تحقیقات و سایر اقدامات قانونی در اختیار مقام قضائی قرار دارد.

خبر خوش برای غیر ایرانیان / تسهیل ادامه تحصیل در دانشگاههای ایرانی

محمود ملاباشی معاون دانشجویی وزارت علوم از ارائه تسهیلات به متقاضیان غیرایرانی برای تحصیل در دانشگاههای ایران خبر داد و گفت: از مهرماه سال 91 تسهیلات بیشتری برای متقاضیان تحصیل در دانشگاههای ایرانی فراهم می شود.

وی که در نهمین آئین نکوداشت دانش‌آموختگان بورسیه غیرایرانی در دانشگاه شهیدبهشتی سخن می گفت، افزود: برنامه جدیدی از نظر توسعه و تسهیلات بیشتر برای متقاضیان غیر ایرانی در دانشگاههای داخل کشور فراهم خواهد شد و از مهرماه 91 اجرایی می شود. وی به سفرا، کاردارها و رابطان فرهنگی سفارتخانه های خارجی اعلام کرد که آمادگی دریافت پیشنهادات این افراد برای توسعه تبادل دانشجویان خارجی را دارد.

تاکیدات وزارت علوم درباره امتحانات دانشگاهها در ایام اعتکاف

سعید قدیمی مدیرکل امور آموزشی وزارت علوم درباره امکان لغو امتحانات دانشگاه‌ها در روزهای 26 تا 28 خرداد ماه مقارن با برگزاری مراسم اعتکاف گفت: امتحانات دانشگاه‌ها در زمانی که قبلاً اعلام شده برگزار می‌شود.

تعیین تکلیف برای مدرک دکتری "رحیمی"/ دانشگاه صادر کننده مدرک مورد تایید نبود

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در پاسخ به نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که خواستار پیگیری مکاتبات معاون اول رئیس جمهور با دانشگاه بلفورد جهت اخذ مدرک دکتری بود ، اعلام کرد که مدرک این دانشگاه معتبر و قابل بررسی نیست. دانشگاه بلفورد مجازی بوده و صرفا بر اساس تجربه کاری و حرفه ای برای متقاضیان مدرک صادر می کند.

وی با تاکید بر اینکه این دانشگاه معتبر نبوده و مدارک صادره از آن نیز معتبر نیست، اظهار داشت: وزارت علوم اعلام کرده این دانشگاه معتبر نیست لذا مدارک صادره از این دانشگاه مجازی را نیز بررسی نمی کنند.

الیاس نادران به عنوان طراح سئوال با اشاره به اینکه رحیمی با دانشگاه بلفورد جهت معرفی فردی برای اخذ مدرک مکاتبه کرده است، گفت: در آن زمان رحیمی ریاست دیوان محاسبات را برعهده داشت. مقام عالی کشور ادعایی کرده و حیثیت وزارت علوم را زیر سئوال برده و این ادعا علنی شده است لذا وزیر علوم نیز باید به صورت علنی به این ادعا پاسخ بگوید.

وی در پایان از پاسخ وزیر علوم قانع شد و اظهار داشت: شما به عنوان وزیر علوم نباید اجازه می دادید رحیمی از جایگاه قانونی و دولتی خود با این دانشگاه وارد مکاتبه شده و درخواست صدور مدرک برای شخص دیگری بکند. وزارت علوم باید به رئیس جمهور گزارش این عملکرد را می داد و به وزرا اعلام می کرد که حق چنین مکاتباتی را ندارند.


پنج شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97