افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,769,816
بازدید امروز : 2989
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › نفر در شهرداري‌هاي هرمزگان استخدام مي‌شوند (15/3/1390)


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : نفر در شهرداري‌هاي هرمزگان استخدام مي‌شوند (15/3/1390)

ابوالفضل فاني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس در اين راستا اظهار داشت: اين آزمون با توجه به ضرورت جذب نيروهاي متخصص و كارآمد در شهرداري‌هاي استان پس از تاييد معاونت نظارت راهبردي رياست جمهوري و ابلاغ سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي وزارت كشور برگزار مي‌شود.
به گفته وي، آزمون استخدامي شهرداري‌هاي استان از طريق سازمان سنجش و بر اساس چارت جديد سازمان شهرداري‌ها برگزار و با توجه به كمبود نيروهاي متخصص در شهرداري‌ها، در مجموع 524 نفر (از كل استان) از پذيرفته شدگان جذب شهرداري‌هاي استان مي‌شود.
اين مقام مسئول در ادامه با اشاره به قانون جديد تشكيل شهرها، تصريح كرد: با اضافه شدن پرونده تبديل 9 روستا به شهر طي يك ماه گذشته، در مجموع پرونده تبديل به شهر 19 روستاي استان در راستاي بررسي به وزارت كشور ارسال شده است.
وي ابراز داشت: از اين تعداد، اسامي پنج روستا از شهرستان ميناب، پنج روستا از شهرستان رودان، يك روستا از جاسك، سه روستا از بستك، سه روستا از شهرستان بندرعباس و دو روستا نيز از شهرستان قشم براي تبديل به شهر اعلام شده است.
فاني همچنين با اشاره به افزايش بودجه مصوب شهرداري‌هاي استان در سال 90 نسبت به سال گذشته، احداث پارك ساحلي سيريك، زيرسازي و جدول‌گذاري و آسفالت خيابان‌ها، كوچه‌ها و معابر، احداث پل خروجي جناح، تكميل مجموعه گرشگري تفريحي رودخانه، احداث ساختمان شهرداري قلعه قاضي، پروژه بولوار ساحلي شهرداري سوزا و بولوار ورودي شهرداري هشتبندي، سندرك و زيارتعلي را از مهم‌ترين پروژه‌هاي عمراني امسال مجموعه شهرداري‌هاي استان عنوان كرد.
هرمزگان بيش از 30 شهرداري دارد و سرانه جمعيت روستايي اين استان برخلاف بسياري از استان‌ها از جمعيت شهري آن بيشتر است.


دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97