افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,431
بازدید امروز : 1581
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ارائه 40 منبع جدید در 7 رشته علوم انسانی


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ارائه 40 منبع جدید در 7 رشته علوم انسانی

وزیر علوم با اشاره عملکرد کارگروه تحول علوم انسانی در دانشگاهها گفت: برای اولین بار بیش از 40 منبع جدید در 7 رشته علوم انسانی مبتنی بر نظریه اسلامی از ابتدای مهر 90 در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور ارائه و تدریس می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر کامران دانشجو روز جمعه در جلسه هیئت امنای دانشگاه های شمال شرق کشور در مشهد با اعلام این خبر افزود: به دنبال تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اسلامی شدن علوم انسانی دانشگاه ها، کارگروه تحول علوم انسانی تشکیل شد و با مطالعه و تلاش های بی وقفه این کار گروه ونظر خواهی و مشورت با صاحب نظران رشته های علوم انسانی، برای نخستین بار این منابع جدید در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ارایه و تدریس می شود.

وی افزود:‌ با ارایه منابع علوم انسانی تدوین شده با استفاده از نظریه های اسلامی ، منابع علوم انسانی قبلی دانشگاه ها حذف نمی شوند، بلکه به گونه ای فضای نقد بین منابع جدید و گذشته فراهم می شود.

دانشجو افزود: ساماندهی آموزش عالی مهارتی کشور از سیاست های مهم وزارت علوم است که از اول مهرماه سال جاری اجرای آن آغاز می شود. در این راستا امکان ادامه تحصیل در مقاطع عالی تحصیلی رشته های علمی کاربردی بعد از کارشناسی، تا مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مبتنی بر افزایش مهارت دانشجویان فراهم می شود.

وزیر علوم در این سفر ضمن رونمایی از سند راهبردی دانشگاه فردوسی مشهد با تاکید بر تسریع در اجرای این سند در سال جاری اظهار داشت : تدوین این سند اقدامی مهم و ضروری محسوب می شود و مسئولان دانشگاه باید با تلاش و جدیت نسبت به اجرا و پیگیری اهداف این سند اقدام کنند.

دانشجو با اشاره به اینکه هم اکنون رشد تولید علم ایران بر اساس برخی گزارش ها 4/11 تا 14 برابر متوسط رشد علمی جهان است، افزود:در راستای سیاست افزایش مهارت رشته های دانشگاهی تلاش می شود 70 درصد دروس دانشگاه ها علمی و بقیه عملی باشند تا مهارت های دانشجو در طول تحصیل افزایش یابد.


جمعه ۰۶ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97