افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,469
بازدید امروز : 2209
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آگهی انتخاب سردفتر ازدواج در سال 1390 (ویژه آقایان) (5/3/1390)


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آگهی انتخاب سردفتر ازدواج در سال 1390 (ویژه آقایان) (5/3/1390)

سازمان ثبت اسناد و املاك كشور حسب مفاد نظامنامه انتخاب سردفتري ازدواج در نظر دارد ، با توجه به اعلام نياز واحدهاي ثبتي در سراسر كشور از بين آقایان از طريق آزمون كتبي و اختبار سردفتر ازدواج براي نقاط مورد نيازانتخاب نمايد.

شرايط لازم براي شرکت در آزمون کتبی سردفتري ازدواج :
الف – شرايط عمومي :
آزمون كتبي
متدين به دين مبين اسلام و متعهد به نظام جمهوري اسلامي ـ ملتزم به احكام شرعی
متأهل
دارا بودن حداقـل 25 سال تمام ( متولدین قبل از تاریخ 1365/3/27)
حسن شهرت وتوانايي انجام كار وبرخورداري از سلامت كامل جسماني و رواني
داشتن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم از خدمت نظام وظيفه در زمان ثبت نام
ب – شرایط اختصاصی :
دارا بودن يكي از مدارك تحصيلي ذيل در زمان ثبت نام:
مدرک علمی حداقل سطح دو ( اتمام رسائل و مكاسب )صادره از شوراي عالي مديريت حوزه علميه قم يا دانشكده الهيات دانشگاه تهران.
گواهی افتاء از مراجع مسلم اهل سنت که به تائید رئیس قوه قضائیه رسیده باشد .
مدرك كارشناسي يا بالاتر در رشته حقوق ، الهيات و معارف اسلامی ( گرايش فقه و مباني حقوق اسلامي ) و علوم ثبتي .
روحانيونی که حداقل دارای مدرك تحصيـلي كارشناسي ( ليسانس) در رشتـه هاي ادبيات ( زبان فارسي و عرب ) ، فقه و اصول ، تفسير ، علوم قرآني ، حديث ، الهيات و معارف اسلامي .
ج – مواد امتحانی و ضرایب آنها :
ادبيات فارسي
عربي
متون فقهي
حقوق مدني
احكام شرعي
اطلاعات عمومي
مقررات مربوط به ازدواج و طلاق
جدول مواد امتحاني و ضرايب آنها
رديف
مواد امتحانی
ضرایب دروس
1
ادبيات فارسي
2
2
عربي
3
3
متون فقهي
4
4
حقوق مدني
3
5
احكام شرعي
3
6
اطلاعات عمومي
2
7
مقررات مربوط به ازدواج و طلاق
4
د – تذكرات مهم :
انتخاب سردفتر ازدواج براي اقليت هاي ديني از شمول اين آزمون خارج است بديهي است حسب اعلام نياز مراجع ديني مزبور بررسي لازم معمول خواهد شد.
سران دفاتر اسناد رسمي و ازدواج و طلاق و دفترياران اول مجاز به شركت درآزمون فوق نمي باشند.
وجوه پرداختي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد .
سؤالات مربوط به متون فقه متقاضيان اهل سنت از كتب فقهي آنان استخراج خواهدشد . بنابراين لازم است اينگونه متقاضيان در برگ درخواست نوع مذهب را صريحاً قيد نمايند .
ثبت نام صرفاً درمهلت ياد شده از طريق سایت اینترنتی به نشانی : www.moeeniran.com صورت می گیرد لذا از مراجعه حضوري براي تحويل مدارك ثبت نام یا ارسال پستی آن جداً خودداري نمايند كه ترتيب اثر داده نخواهد شد.
هرمتقاضي حق انتخاب دو محل با اولویت اول و دوم را دارد و لازم است نام و کد محل مورد تقاضا را در فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند.
محل مورد تقاضا را طبق اعلام نيازهاي ذكر شده در آگهي از جهات مختلف مورد بررسي قرار داده و انتخاب نمايند زيرا پس ازثبت نام تغيير محل مورد تقاضا به منظور جلوگيري از تضييع حقوق ساير متقاضيان به هيچ وجه امكان پذيرنمي باشد .
ثبت نام و شرکت در آزمون و احراز نمره کتبی ایجاد حقی برای متقاضی نمی نماید احرازصلاحيت براي انتخاب سردفتري ازدواج به تشخيص سازمان ثبت اسناد واملاك كشور خواهد بود.
متقاضيان در صورت قبولي حق درخواست تغییر محل را تحت هیچ عنوان نخواهند داشت .
هـ – نحوه ثبت نام :
ثبت نام متقاضیان واجد یکی از مدارک علمی به شرح مندرج در قسمت شرایط اختصاصی به صورت اینترنتی خواهد بود متقاضيان پس از مطالعه دقيـق و كامل آگهی ثبت نام درصــورت واجد شــرايط بودن مي توانند بامراجعه به سایت اینترنتی نشانی : www.Moeeniran.com نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی و اخذ شماره رهگیری به نحو ذیل اقدام نمایند و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک نیست .
تکمیل فرم تقاضای ثبت نام در سایت مذکور از تاریخ 90/3/1 لغایت 90/3/12.
ارسال عکس : متقاضیان می بایست عکس پرسنلی 4×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .( عکس روحانیون لازم است ملبس به لباس روحانیت باشد )
پرداخت وجوه ثبت نام به شرح ذیل :
الف ـ مبلغ 50,000 ریال به حساب سیبا شماره 2171329005007 نزد بانک ملی شعبه ثبت کل( كد 301) تهران به نام تمركز وجوه حاصل از برگزاري دوره هاي آموزشي خاص ( قابل واريز در كليه شعب بانك ملي )
ب ـ مبلغ 100,000 ریال به حساب سیبا شماره 0336091619006 بانک ملی قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی به نام سازمان معین ادارات که اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد ( مطابق نمونه نمایش داده شده در سایت فوق ) را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تائید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و در یافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
ملاحظات مهم جهت ثبت نام :
قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمائید .
ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات فرم تقاضای شرکت در آزمون را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .
شماره های سریال موجود در رسید فیش های واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمائید .
قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی ثبت نام اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه برگشت داده نمی شود .
تذکر 1 :
از آن جهت که صدوروتحویل کارت ورود به جلسه موکول ومنوط به ارائه شماره رهگیری خواهد بود توصــیه می گردد داوطلبین محترم درحفظ ونگهداری شماره مذکور دقت ومراقبت لازم رامعمول نمایند.
تذکر 2 :
از آنجائی که کلیه اطلاعــات مربوطه طی تشریفات و تکمیل پرونده سردفتری ازدواج از طریق ارسال پیامک به تلفن همـراه یا به نشانی پست الکترونیکی اعلامی ارسال خواهد شد ، لذا متقاضیان موظفنـد بندهای 14 و 15 تقاضانامه را تکمیل نمایند . بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل بخش های مزبور متوجه متقاضی محترم خواهد بود.
و – تاریخ برگزاری آزمون ونحوه توزیع کارت :
این آزمون در روز جمعه مورخ 90/3/27 برگزارخواهد شد ومحل برگــزاری آزمون منحصراً در تهران می باشد که آدرس حوزه های برگـزاری آزمون و زمان توزیـع کارت طی اطلاعیه های آتی در سایت سازمان معین ادارات به نشانی مندرج در بند 5 به اطلاع داوطلبین خواهد رسید.
اسامی متقاضیان واجد شرایط که حائز حد نصاب نمره در آزمون کتبی شده باشند حداکثر ظرف 15 روز پس از برگزاری آزمون در سایت فوق الذکر اعلام خواهد شد این افراد می باید مدارک ذیل را حداکثر ظرف 5 روز از طریق پست پیشتاز به صندوق پستی 3139/15815 ارسال نمایند .
تصوير مصدق از مدرك يا مدارك تحصيلي مطلوب.
تصوير مصدق از دو طرف كارت پايان خدمت يا معافيت دائم .
تصوير مصدق از تمام صفحات شناسنامه .
چهار قطعه عكس 4×3 تمام رخ جديد پشت نویسی شده كه از يك نگاتيو تهيه شده باشد .
اصل فیش پرداخت مبلغ پنجاه هزار ريال (50,000 ريال )
اصل فیش پرداخت مبلغ یکصد هزار و پانصد ریال (100,000 ریال )
توجه :
1 ـ داوطلبینی که مطابق آگهی انتخاب سردفتری سال 89 در تاریخ 90/3/27 اقدام به ثبت نام نموده اند ثبت نام آنان به قوت خود باقی است و نیاز به اقدام مجدد ندارند.
2 ـ آن دسته از داوطلبینی که مبلغ 83.500 ریال از بابت هزینه ثبت نام را پرداخت نموده ولی موفق به ثبت نام نگردیده اند پس از پرداخت ما به التفاوت هزینه برگزاری آزمون به مبلغ 16.500 ریال مجازبه ثبت نام می باشند .


پنج شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97