افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,440
بازدید امروز : 1588
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › تاريخ، نحوه پرينت و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون دكتري سال 1394


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : تاريخ، نحوه پرينت و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون دكتري سال 1394

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1394 موارد ذيل را به اطلاع مي‌رساند:

 الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون 

 كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 12/12/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه نمايند و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است كه براي شركت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته قابل پرينت و دريافت مي‌باشد. 

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون 

آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي شهرستان محل آزمون آنان (براساس بند 33 تقاضانامه ثبت‌نامي) به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت شركت در آزمون بايستي صبح از ساعت 8:00  الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 13/12/93 و يا پنج‌شنبه مورخ 14/12/93 به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت (مندرج در جدول شماره 2 اين اطلاعيه) مراجعه نمايند.

ج- زمان برگزاري آزمون

براساس برنامه زماني پيش بيني شده فرآيند آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1394 رأس ساعت 8:00 صبح روز جمعه 15/12/93 در شهرستان هاي مندرج در جدول شماره 1 اين اطلاعيه برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص گرديده است. 

د- تذكرهاي‌ مهم‌ 

1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 13، 14، 15، 16، 17 و 18 (شامل نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كدملي، معدل مقطع كارشناسي، تاريخ فارغ التحصيلي مقطع كارشناسي، موسسه فارغ التحصيلي مقطع كارشناسي، معدل مقطع كارشناسي ارشد، تاريخ فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، هيأت علمي (مربي آموزشي رسمي)، دانشگاه محل خدمت مربيان آموزشي رسمي، متقاضيان رشته‌هاي تحصيلي بورسيه خارج از كشور) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 15/12/93 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و داوطلبان در صورتي كه نسبت به بندهاي 3 و 7 (جنس و معلوليت) كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 13/12/93 و يا پنج‌شنبه مورخ 14/12/93 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد. ضمناً در خصوص بندهاي 12 و 21 (نام رشته امتحاني و محل برگزاري آزمون) هيچگونه تقاضايي پذيرفته نخواهد شد.

2- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت نامي) كارت شركت در آزمون شما وجود دارد، براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان (سپاه پاسداران، وزارت جهاد كشاورزي و واحدهاي تابعه ستاد كل نيروهاي مسلح) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود به ارگان مربوطه مراجعه نماييد، داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) لازم است حداكثر تا تاريخ 15/12/93 به قسمت ويرايش كارت آزمون دكتري سال 1394 در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور وارد شده و سهميه مذكور را اصلاح نمايند تا در صورت تأييد سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان ذيربط در اختيار اين سازمان قرار گيرد، در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچ گونه اعتراضي قابل قبول نمي باشد.

3- به داوطلبان توصيه مي‏شود كه مندرجات برگ راهنماي شركت در آزمون را كه همراه با كارت شركت در جلسه آزمون بر روي سايت سازمان قرار گرفته است و قابل پرينت مي‌باشد دقيقاً مطالعه نمايند و با توجه به شماره داوطلبي مندرج در كارت ورودي و بر اساس آدرس حوزه‏هاي امتحاني كه بر روي كارت شركت در آزمون درج گرديده است حوزة امتحاني خود را شناسائي نمايند.

4-چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد يا عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عكس 4*3 (كه در سال جاري تهيه شده باشد) و كارت شناسايي ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره2‌) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

5- داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي ويا شناسنامه عكسدار و چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد پاكن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلباني كه كارت ورود به جلسه و كارت شناسايي (كارت ملي يا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

6- از آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون (بجز مدارك مندرج در بند 5 فوق) و هرگونه وسيله ارتباطي، الكترونيكي، و محاسباتي ( از قبيل تلفن همراه، پيجر و ماشين حساب)، كيف دستي، ساك دستي،كتاب، جزوه، اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هركدام از وسايل مندرج دراين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط برابر آيين نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

7- با توجه به اينكه سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تكميل نمودن پرسشنامه ارزيابي حوزه امتحاني خود در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1394 از تاريخ 15/12/93 لغايت 20/12/93 بصورت اينترنتي از طريق سايت اين سازمان اقدام نمائيد .

ه‍- يادآوري مهم درخصوص معدل

معدلهاي مندرج در كارت شركت در آزمون داوطلبان (معدل مدرك كارشناسي و معدل مدرك كارشناسي‌ارشد)، براساس اطلاعاتي كه توسط شخص داوطلب به هنگام ثبتنام اينترنتي ارائه شده، درج گرديده است، لذا داوطلبان لازم است معدلهاي مندرج در كارت ورودي خود را با توجه به تبصرههاي ذيل بررسي و چنانچه داوطلبي در زمان ثبتنام براي شركت در آزمون مذكور (16/9/93 لغايت 26/9/93) موفق نشده است كه معدل مقطع كارشناسي‌ارشد خود را بنا به دلايلي در فرمهاي اينترنتي ثبتنام درج نمايد، ميتواند با مراجعه به سايت سازمان و ورود به مرحله ويرايش نسبت به اصلاح معدل واقعي خود اقدام نمايد. بديهي است در غيراينصورت قبولي آن دسته از داوطلباني كه در رديف پذيرفتهشدگان نهايي قرار ميگيرند لغو شده و مسئوليت هرگونه تبعات بعدي بعهده شخص داوطلب بوده و هيچگونه عذري در اين مورد پذيرفته نخواهد شد.

تبصره1- فارغ التحصيلان سنوات قبل و همچنين آن‌دسته از داوطلباني كه تا تاريخ 16/9/93 (زمان ثبت‌نام براي شركت آزمون) موفق به اخذ مدرك كارشناسي ارشد (فوق ليسانس) شده و دانش‌آموخته تلقي گرديده ، بايد معدلهاي مندرج در مدرك تحصيلي مقاطع كارشناسي و كارشناسي‌ارشد آنان با معدل‌هاي مندرج در كارت ورودي يكسان باشد در غيراينصورت مي‌بايست نسبت به ويرايش معدل خود در سايت سازمان اقدام نمايند.

تبصره2- دانشجويان سال آخر كه حداكثر تا تاريخ 30/11/93 فارغ التحصيل شده و يا تا 31/6/94 در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل خواهند شد، در مرحله پرينت كارت ورود به جلسه آزمون مي توانند نسبت به ويرايش معدل فارغ التحصيلي (براي فارغ التحصيلان تا تاريخ 30/11/93) و يا ميانگين نمرات واحدهاي درسي گذرانده شده خود تا تاريخ 30/11/93 (براي فارغ التحصيلان تا تاريخ 31/6/94) در قسمت ويرايش اطلاعات كارت مذكور اقدام نمايند.

تبصره3- آندسته از داوطلباني كه دوره تحصيلي مقطع كارشناسي آنان ناپيوسته بوده، بايد ميانگين معدل واقعي كارداني (فوق ديپلم) و مقطع كارشناسي (ليسانس) آنان با معدل كارشناسي مندرج در كارت ورودي يكسان باشد. در غيراينصورت مي‌بايست نسبت به ويرايش معدل خود در سايت سازمان اقدام نمايند.

 قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمون هاي سراسري

ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:

الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:

1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.

2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سئوال براي تخلف در آزمون.

3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.

ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون براي پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.

و- هرگونه تغيير غيرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.

ح- خريد يا فروش سئوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سئوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.

ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازات هاي زير را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذي ربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.

تبصره- آراي هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.

ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (000/000/10) ريا ل تا يك ميليارد (000/000/000/1) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.

ماده 8 – ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد، موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.

ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.

ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازات هاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت مؤسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود، و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي هستند.

ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرت هاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي است.

ماده 12- هر مؤسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسؤول آنها، علاوه بر محروميت دائمي از تأسيس و اداره اين گونه مراكز، به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند، و چنانچه مؤسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مديران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذي ربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.

 در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 14/12/93 همه روزه و در ساعات اداري با شماره ‌تلفنهاي‌ 99-88923595 يا بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور در ميان بگذارند. 

 جدول شماره 1- شهرستان محل برگزاري آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1394 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
 برگزاري آزمون
شهرستان محل اقامت
آذربايجان شرقي
تبريز
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي آذرشهر(11)، اسکو(13)، اهر(14)، بستان آباد(15)، تبریز(17)، خداآفرین (30)، سراب(20)، کلیبر(23)، ورزقان(12)، میانه(27) و هریس (28) استان آذربايجان شرقی می باشند.
مرند
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي جلفا(18)، شبستر(21) و مرند (25) استان آذربايجان شرقی می باشند.
مراغه
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي مراغه(24)، بناب(16)، چاراویماق (19)، عجب شير (22)، ملكان(26) و هشترود(29) استان آذربايجان شرقي مي باشند.
آذربايجان غربي
اروميه
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي ارومیه (11) و اشنویه(12) استان آذربایجان غربی می باشند.
خوی
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي خوی(17)، چابپاره(26)، سلماس(19)ماکو (21)، چالدران(16)، پلدشت(25) و شوط(27) استان آذربایجان غربی می باشند.
میاندوآب
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي پیرانشهر (14)، مهاباد (22)، سردشت (18)، میاندوآب (23)، بوکان (13)، نقده (24)، شاهین دژ (20) و تکاب (15) استان آذربایجان غربی می باشند.
اردبيل
اردبيل
کلیه داوطلبان استان اردبيل‌
اصفهان
اصفهان
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي اصفهان(13)، شاهین شهر و میمه(14)، تیران و کرون(15)، چادگان(16)، خوانسار(18)، فریدن(22)، برخوار(32)خمینی شهر(17)، خور و بیابانک(33)، دهاقان(21)، سمیرم(19)، شهررضا(20)، فلاورجان(24)، فریدونشهر (23)، لنجان(27)، مبارکه (28)، نائین (29)، گلپایگان(26)، نجف آباد(30) و بوئین میاندشت(34) استان اصفهان می باشند.
كاشان
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي كاشان(25)، آران و بيدگل(11)، نطنز (31) و اردستان(12) استان اصفهان مي‌باشند.
ايلام
ايلام‌
کلیه داوطلبان استان ايلام‌
بوشهر
بوشهر
کلیه داوطلبان استان بوشهر‌
تهران
تهران
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي اسلامشهر (11)، رباط کریم(15)، شهریار(19)، قدس(24)، بهارستان (26)پردیس(28)، تهران(13)، دماوند(14)، ملارد(25)، شمیرانات (18) و فیروزکوه(20) استان تهران می باشند.
ری
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي پیشوا (27)، ری (16)، ورامین (23)، پاکدشت (12) و قرچک(29) استان تهران می باشند.
چهارمحال وبختياري
شهر كرد
کلیه داوطلبان استان چهار محال‌ و بختياري‌
خراسان جنوبي
بيرجند
کلیه داوطلبان استان خراسان خراسان جنوبي است.
خراسان رضوي
مشهد
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي بینالود (31)، چناران (16)، درگز (19)، سرخس (22)، فریمان (23)، فیروزه (32)، قوچان (24)، کلات (26)، مشهد (28) و نیشابور(29) از استان خراسان رضوی می باشند.
تربت حيدريه
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي تربت حیدریه (15)، تایباد (12)، گناباد (27)، مه ولات(14)، زاوه (35)، کاشمر(25)، بردسکن(11)، خواف(18)، تربت جام(13)، خلیل آباد(17)، رشتخوار(20)، باخزر (36) و بجستان (30) استان خراسان رضوی می باشند
سبزوار
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي سبزوار(21)، جغتای(33)، جوین (34)، خوشاب (37) و داورزن (38) از استان خراسان رضوي می باشد.
خراسان شمالي
بجنورد
کلیه داوطلبان استان خراسان شمالي
خوزستان
اهواز
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي آبادان (11)، خرمشهر(19)، آغاجاری(35)، امیدیه(12)، اندیکا(31)، اهواز(14)، ایذه(15)، باغ ملک(16)، باوی(34)، بندر ماهشهر(17)، بهبهان(18)، حمیدیه(36)، دشت آزادگان(21)، رامشیر(23)، رامهرمز(22)، شادگان(24)، شوشتر(26)، کارون(37)، لالی(29)، مسجدسلیمان(28)، هفتگل(32)، هندیجان (30) و هویزه (33) از استان خوزستان می باشند.
دزفول
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي دزفول‌(20)، انديشمك (13)، شوش(25) وگتوند(27) استان خوزستان مي باشند.
زنجان
زنجان
کلیه داوطلبان استان زنجان‌
سمنان
سمنان
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي آرادان(16)، سمنان(12)، گرمسار(14) و مهدی شهر (15) از استان سمنان می باشند.
شاهرود
‌داوطلباني‌كه شهرستان ‌محل‌اقامت آنان يكي از شهرستانهاي شاهرود (13)، دامغان(11) و میامی(17) استان سمنان است.
سيستان و بلوچستان
زاهدان
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي خاش(14)، زاهدان(17) و میرجاوه(27) از استان سیستان و بلوچستان می باشند.
ايرانشهر
داوطلباني كه محل اقامت آنان شهرستانهاي ايرانشهر(11)، سرباز(18)، سراوان(19)، دلگان(21)، مهرستان(22)، فنوج (25) و سیب سوران(23) از استان سیستان و بلوچستان می باشند
زابل
داوطلباني كه محل اقامت آنان شهرستان زابل(15)، زهک(16)، نیمروز(28)، هیرمند (24) و هامون (29) استان سيستان و بلوچستان است
چا‌بهار
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي چا‌بهار(12)، کنارک(13)، نيك شهر (20) و قصرقند(26) استان سيستان وبلوچستان مي‌باشند.
فارس
شيراز
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهايآباده(11)، ارسنجان(12)، اقلید(14)، بوانات(15)، پاسارگاد(31)، خرامه(38)، جهرم (16)، خرم بید(17)، کازرون(26)، خنج(28)، رستم(35)، سپیدان(20)، سروستان(36)، شیراز(21)، فراشبند(22)، فیروزآباد(24)، قیر وکارزین(25)، کوار(39)، گراش(37)، لارستان (27)، لامرد (29)، مرودشت(30)، ممسنی (32) و مهر(33) استان فارس می باشند.
فسا
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای استهبان(13)،داراب(18)، فسا (23)، زرین دشت(19) و نی‌ریز(34) استان فارس می‌باشند.
قزوين
قزوين
کلیه داوطلبان استان قزوين‌
قم
قم‌
کلیه داوطلبان استان قم‌
كردستان
سنندج
کلیه داوطلبان استان كردستان‌
كرمان
كرمان
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ارزوئیه(31)، بافت(11)، بردسیر(12)، بم(13)، رابر(29)، راور(15)، ریگان(27)، زرند(17)، فهرج(30)، کرمان(22)، کوهبنان (18) و نرماشیر(33) استان کرمان می باشند.
جیرفت
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای عنبرآباد(21)، جیرفت (14)، فاریاب(32)، کهنوج(23)، منوجان(26)، قله گنج (25) و رودبارجنوب(24) استان کرمان می باشند.
رفسنجان
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي رفسنجان(16)، شهربابك (20)، سيرجان(19) و انار(28) استان كرمان مي‌باشند.
كرمانشاه
كرمانشاه
کلیه داوطلبان استان كرمانشاه
 


 
ادامه جدول شماره 1- شهرستان محل برگزاري آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1394 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
 برگزاري آزمون
شهرستان محل اقامت
كهكيلويه و بويراحمد
بويراحمد(ياسوج‌)
کلیه داوطلبان استان كهكيلويه و بويراحمد
گلستان
گرگان
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آق قلا(12)، بندرگز(13)، ترکمن(14)، علی آباد(16)، کردکوی(17)، گرگان (19) و گمیشان(23) استان گلستان می باشند.
گنبد کاووس
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کلاله(18) مراوه تپه(22) گالیکش(24) مینودشت(21) آزادشهر(11)رامیان (15) و گنبد کاووس(20) استان گلستان می باشند.
گيلان
رشت
کلیه داوطلبان استان گیلان
لرستان
خرم‌آباد
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پلدختر(14)، خرم آباد(15)، دلفان(16)، دوره (20)، رومشکان(21)، سلسله (18) و کوهدشت(19) استان لرستان می باشند.
بروجرد
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي بروجرد(13)، اليگودرز (12)، ازنا (11) و دورود(17) استان لرستان مي باشند.
مازندران
ساري
كليه داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي ساري (20)، بهشهر(14)، نكا(24)، گلوگاه (15)، جويبار(17) و مياندرود (29) استان مازندران مي باشد.
بابل(برادران)
‌مازندران‌(داوطلبان مرد بجز شهرستانهاي حوزه امتحاني ساري (20)، چالوس(18))
بابلسر (خواهران)
‌مازندران‌(داوطلبان زن بجز شهرستانهاي حوزه امتحاني ساري (20) و چالوس(18))
چالوس
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای تنکابن(16)، نوشهر(26)، عباس آباد(28)، رامسر(19)، نور (25)، چالوس(18) و كلاردشت(32) از استان مازندران می باشند.
مركزي
اراك
کلیه داوطلبان استان مركزي
هرمزگان
بندرعباس
کلیه داوطلبان استان هرمزگان‌
همدان
‌همدان
داوطلباني كه محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اسد آباد(11)، بهار(12)، رزن(14)، فامنین(19)، کبودرآهنگ (15) و همدان(18) از استان همدان می باشند.
ملاير
داوطلباني كه محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي ملاير(16)، نهاوند (17) و تويسركان(13) استان همدان مي باشند.
يزد
يزد
کلیه داوطلبان استان يزد.
البرز
كرج
کلیه داوطلبان استان البرز
 
 

 

جدول شماره 2 - نام و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1394 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه‌هاي رفع نقص
آذربايجان شرقي
تبريز
دانشگاه تبريز
تبريز: بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبريز، مديريت امور آموزشي
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان امير كبير، ميدان مادر، شهرك گلشهر، دانشگاه مراغه
مرند
دانشگاه آزاد اسلامي واحد مرند
مرند: ميدان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامي واحد مرند.
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
اروميه: خيابان شهيد بهشتي، دانشگاه اروميه، ستاد مركزي پرديس دانشگاهي
خوی
دانشگاه آزاد اسلامي خوي
خوي: بلوارولايت فقيه، دانشگاه آزاداسلامي واحدخوي، ساختمان اداري
مياندوآب
مركزآموزشعاليشهيدباكريمياندوآب
مياندوآب: ميدان آيت الله وحيدي، كيلومتر3 جاده حسن كندي، مركز آموزش عالي شهيد باكري
اردبيل
اردبيل
دانشگاه محقق اردبيلي
اردبيل: خيابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبيلي، ساختمان اداره كل امور آموزشي
اصفهان
‌ اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: ميدان آزادي، خيابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان معاونت آموزشي
كاشان
دانشگاه كاشان
كاشان: كيلومتر شش بلوار قطب راوندي، دانشگاه كاشان
ايلام
‌ ايلام‌
دانشگاه ايلام
ايلام: خيابان پژوهش، دانشگاه ايلام، سازمان مركزي، تحصيلات تكميلي
بوشهر
‌ بوشهر
دانشگاه خليج فارس بوشهر
بوشهر: خيابان شهيد ماهيني، دانشگاه خليج فارس بوشهر
تهران
تهران
حوزه خواهران: دانشگاه خوارزمي تهران
تهران: خيابان انقلاب، دروازه دولت ،خيابان شهيد مفتح، دانشگاه خوارزمي پرديس تهران
حوزه برادران: دانشگاه علم وصنعت
تهران: ميدان رسالت، خيابان هنگام، خيابان دانشگاه، دانشگاه علم وصنعت ايران
ری
دانشگاه آزاد اسلامي شهر ري
تهران: بزرگراه خليج فارس، روبروي حرم مطهرحضرت امام خميني (ره)، مجتمع دانشگاهي يادگار امام (ره)
چهارمحال و بختياري
شهر كرد
دانشگاه شهركرد
شهركرد: بلواررهبر، دانشگاه شهركرد، معاونت آموزشي
خراسان جنوبي
بيرجند
دانشگاه بيرجند
بيرجند: ميدان شهدا، خيابان دانشگاه، دانشكده هنر
خراسان رضوي
مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
مشهد: بلوار وكيل آباد، روبروي پارك ملت، درب شمالي دانشگاه فردوسي مشهد، دانشكده علوم اداري و اقتصادي
تربت حیدریه
دانشگاه تربت حيدريه
تربت حيدريه: (كيلومتر 7 جاده تربت حيدريه – مشهد )، بعد از پل هوايي عابرپياده، دانشگاه تربت حيدريه
سبزوار
دانشگاه حكيم سبزواري
سبزوار: توحيدشهر، پرديس دانشگاه حكيم سبزواري، طبقه همكف، دانشكده علوم پايه
خراسان شمالي
بجنورد
دانشگاه بجنورد
بجنورد: (كيلومتر 4 جاده اسفراين)، دانشگاه بجنورد
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهيدچمران اهواز
اهواز: جنب پل پنجم، ورودي دانشگاه شهيد چمران اهواز
دزفول
دانشگاه صنعتي جندي‌شاپور دزفول
دزفول: روبروي پايگاه چهارم شكاري، دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: كيلومتر 6 جاده تبريز، دانشگاه زنجان، ساختمان مركزي واحدرايانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان :كيلومتر 3 جاده (سمنان - دامغان )، پرديس شماره يك، اداره كل آموزش
شاهرود
دانشگاه صنعتي شاهرود
شاهرود: ميدان هفتم تير، بلواردانشگاه، پرديس اصلي دانشگاه صنعتي شاهرود، سازمان مركزي اداره كل آموزشي
سيستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه سيستان و بلوچستان
زاهدان: خيابان دانشگاه، روبروي بلوارمعلم، مجتمع ورزشي 22بهمن دانشگاه سيستان بلوچستان
زابل
دانشگاه زابل
زابل: كيلومتر2 جاده بنجار، پرديس جديد دانشگاه زابل، ساختمان كلاسهاي ابوسعيد سجزي
ايرانشهر
دانشگاه ولايت-ايرانشهر
ايرانشهر: كيلومتر 4 بزرگ راه شهيد مرادي، دانشگاه ولايت ايرانشهر
چا‌بهار
دانشگاه دريانوردي و علوم دريايي چابهار
چابهار: بلوار دانشگاه، دانشگاه دريانوردي وعلوم دريايي چابهار، دانشكده علوم دريايي
فارس
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلي غربي، مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز
فسا
دانشگاه فسا
فسا: بلوارشهیدمحب، دانشگاهفسا
قزوين
قزوين
دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) قزوين
قزوين: انتهاي بلوار دانشگاه، دانشگاه بين المللي امام خميني (ره ) قزوين، روبروي صدا و سيماي مركز قزوين، سايت كامپيوتري دانشكده فني و مهندسي
قم
قم‌
دانشگاه قم
قم: جاده قديم اصفهان، بعد از شهرك قدس، دانشگاه قم، سازمان مركزي
كردستان
سنندج
دانشگاه كردستان-سنندج
سنندج: خيابان پاسداران، خيابان دانشگاه، درب اصلي دانشگاه كردستان
كرمان
كرمان
دانشگاه شهيد باهنر كرمان
كرمان: بلوار جمهوري اسلامي، دانشكده فني ومهندسي دانشگاه شهيدباهنر كرمان
جیرفت
دانشگاه جيرفت
جيرفت: كيلومتر 8 جاده بندرعباس، دانشگاه جيرفت
رفسنجان
دانشگاه ولي عصر (عج) رفسنجان
رفسنجان: ابتداي بلوار ولايت، دانشگاه ولي عصر (عج) رفسنجان، سازمان مركزي دفتر استعدادهاي درخشان
كرمانشاه
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
كرمانشاه: طاق بستان، باغ ابريشم، پرديس دانشگاه رازي، دانشكده علوم
كهكيلويه و بويراحمد
بويراحمد(ياسوج‌)
دانشگاه ياسوج
ياسوج: ميدان معلم، خيابان دانشجو، دانشگاه ياسوج، اداره آموزش وتحصيلات تكميلي
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان
گرگان: خيابان شهيد بهشتي، دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان
گنبد کاووس
دانشگاه گنبد كاووس
گنبد كاووس: خيابان شهيد فلاحي (فرودگاه سابق)، بلواربصيرت، دانشگاه گنبد كاووس
گيلان
رشت
دانشگاه گيلان-رشت

جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۳

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97