افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,010
بازدید امروز : 3139
کاربران آنلاین : 10

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › مهلت ثبت اینترنتی درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان تمدید ‍‌‌شد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : مهلت ثبت اینترنتی درخواست انتقال و مهمانی دانشجویان تمدید ‍‌‌شد

قطع فیبر نوری وزارت علوم در روزهای اخیر منجر شد تا اداره کل امور دانشجویان داخل این وزارتخانه که امور سامانه جامع خدمات آموزشی مربوط به ثبت الکترونیکی تقاضای انتقال و میهمانی‌ دانشجویان را پشتیبانی می‌کند، مهلت ثبت اینترنتی این درخواست‌ها را تمدید کند.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت اینترنتی تقاضای انتقال و میهمانی دانشجویان‌ از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی در سایت اداره کل امور دانشجویان داخل از اول اردیبهشت ماه 90 آغاز شد و مقرر بود مهلت ثبت این درخواست‌ها تا پایان اردیبهشت ماه به پایان برسد اما قطع فیبر نوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آخرین روز اردیبهشت ماه منجر شد تا یک روز از فرصت دانشجویان برای ثبت درخواست‌های اینترنتی‌شان از آنها گرفته شود.

مجتبی بذرافشان مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، عملیات گودبرداری در محدوده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به عنوان علت قطع فیبرنوری این وزارتخانه عنوان کرد و به مهر گفت: از بعدازظهر 30 اردیبهشت ماه فیبر نوری محدوده‌ای که وزارت علوم در آن واقع شده است قطع شده و این قطعی صرفاً مربوط به وزارت علوم نیست و به نظر می‌رسد فیبر نوری اطراف وزارت علوم نیز قطع است.

وی افزود: به هر حال برای اینکه حقی از دانشجویان متقاضی ثبت اینترنتی درخواست انتقال و میهمانی ضایع نشود پس از اینکه فیبر نوری وزارت علوم وصل شود حداقل یک روز مهلت به این متقاضیان داده می‌شود تا درخواستشان را ثبت کنند.

به گزارش مهر، دانشجویانی متقاضی انتقال و مهمانی در ترم اول سال آینده هستند و در فرصت تعیین شده از سوی اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم موفق به ثبت اینترنتی درخواستشان از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی در سایت اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم نشده‌اند می‌توانند در فرصتی که به زودی از سوی این اداره کل اعلام می‌شود با مراجعه به نشانی msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx اقدام به ثبت اینترنتی درخواستشان کنند.
دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی دیگر نیازی به درخواست حضوری از دانشگاه‌های مبدأ و مقصد ندارند. دانشجویان پس از ثبت اینترنتی درخواست‌های انتقال و مهمانی‌شان "کد رهگیری" دریافت می‌کنند که از طریق این کد رهگیری می‌توانند از نتیجه درخواست خود مطلع شوند.

دانشجویان حتماً باید وقتی وارد سامانه جامع خدمات آموزشی در سایت اداره کل امور دانشجویان می‌شوند کد رهگیری را دریافت کنند در غیر اینصورت ثبت‌نام‌شان کامل انجام نشده است.

دانشگاه‌های مبدأ و مقصد نتیجه بررسی خود را با درخواست‌های دانشجویان از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی اعلام می‌کنند. دانشگاه‌ها تا 15خردادماه 90 نتایج بررسی‌های خود در خصوص درخواست‌های دانشجویان از طریق همین سامانه اعلام می‌کنند.

به گزارش مهر، سامانه جامع خدمات آموزشی برای ثبت درخواست انتقال و مهمانی ویژه دانشجویان کاردانی و کارشناسی است. همچنین به گفته مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم شرایط آئین نامه جدید نقل و انتقال و مهمانی مشمول دانشجویان ورودی 86 به بعد است.


سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97