افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,285
بازدید امروز : 1515
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ‌اطلاعيه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون دكتري (Ph.D) سال 1393


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ‌اطلاعيه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون دكتري (Ph.D) سال 1393

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1393 مي‌رساند كه كارت شركت در آزمون براي كليه داوطلبان آزمون مذكور از روز سه‌‌شنبه 13/12/1392 براساس مندرجات بند «الف» اين اطلاعيه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. مطابق برنامه زماني پيش بيني شده فرآيند آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1393 رأس ساعت 8:00 صبح روز جمعه 16/12/92 در 53 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان درج مي گردد. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهدگرفت قابل پرينت و دريافت مي‌باشد.

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون 
 كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 13/12/92 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه نمايند و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان محل اقامت آنان (براساس بند 35 تقاضانامه ثبت‌نامي) به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت شركت بايستي دريكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 14/12/92 و يا پنج‌شنبه مورخ 15/12/92 صبح از ساعت 8:00 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت مراجعه نمايند.

ج- تذكرهاي‌ مهم‌
1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2 ، 4 ، 5 ، 6 ،10، 11، 12، 13، 14، 15 و 16 (شامل نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كدملي، معدل مقطع كارشناسي، معدل مقطع كارشناسي ارشد، تاريخ فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، موسسه فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، هيأت علمي (مربي آموزشي رسمي)، دانشگاه محل خدمت مربيان آموزشي رسمي، متقاضيان رشته‌هاي تحصيلي بورسيه خارج از كشور) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 16/12/92 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و داوطلبان در صورتيكه نسبت به بندهاي 3 و 7 (جنس و معلوليت) كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است در يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 14/12/92 و يا پنج‌شنبه مورخ 15/12/92 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد. ضمنا در خصوص بندهاي 9 و 19 (نام رشته امتحاني و محل برگزاري آزمون) تقاضايي پذيرفته نخواهد شد.
2- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت نامي) كارت شركت در آزمون شما وجودداشت (براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان- سپاه پاسداران، وزارت جهاد كشاورزي و واحدهاي تابعه ستاد كل نيروهاي مسلح) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود حداكثرتاتاريخ 19/12/92به ارگان مربوطه مراجعه نماييد (داوطلبانيكه ارگان تاييد كننده سهميه آنان بنياد شهيد و امور ايثار گران مي‌باشد لازم است حداكثر تا تاريخ 16/12/92 به قسمت ويرايش كارت آزمون دكتري سال 1393در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور وارد شده و سهميه مذكور را اصلاح نمايند) تا در صورت تأييد سهميه ، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان ذيربط حداكثر تا تاريخ 8/1/93 در اختيار اين سازمان قرار گيرد، در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچ گونه اعتراضي قابل قبول نمي باشد.
3- به داوطلبان توصيه مي‏شود كه مندرجات برگ راهنماي شركت در آزمون را كه همراه با كارت شركت در جلسه آزمون بر روي سايت سازمان قرار خواهدگرفت و قابل پرينت مي‌باشد دقيقاً مطالعه نمايند و با توجه به شماره داوطلبي مندرج در كارت ورودي و بر اساس آدرس حوزه‏هاي امتحاني كه بر روي كارت شركت در آزمون درج گرديده است حوزة امتحاني خود را شناسائي نمايند.
4-چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس ‌باشد يا عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... ‌باشد ضروري است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عكس 43 (كه در سال جاري تهيه شده باشد) و كارت شناسايي ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره2‌) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
5- داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار و چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد پاكن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانيكه كارت ورود به جلسه و كارت شناسايي (كارت ملي يا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
6- داوطلبان از آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون (بجز مدارك مندرج در بند 5 فوق) و هرگونه وسيله ارتباطي ، الكترونيكي، و محاسباتي ( از قبيل تلفن همراه ، پيجر و ماشين حساب) ، كيف دستي، ساك دستي،كتاب، جزوه، اكيداً خودداري نمايند. حوزه‌هاي امتحاني موظف به دريافت و نگهداري اين ملزومات براي داوطلبان نخواهند بود. بديهي است كه به همراه داشتن هركدام از وسايل مندرج در اين بند در جلسه آزمون به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط برابر، قانون تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري
ماده 5- تخلفات وجرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل :
1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.
2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.
ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.
د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و- هرگونه تغيير غيرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز-افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.
ح- خريد يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.
ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازاتهاي زير را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذيربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (10.000.000) ريا ل تا يك ميليارد (1.000.000.000) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.
ماده 8 – ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.
ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.
ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازاتهاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت موسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي مي‌باشند.
ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرتهاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.
ماده 12- هر موسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد مجوز تاسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسوول آنها علاوه بر محروميت دائمي از تاسيس و اداره اين گونه مراكز به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند و چنانچه موسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مديران مسوول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) مي‌باشد.
تبصره- در مورد آموزشگاههايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذيربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.
 در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سوال يا سوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 15/12/92 همه روزه بغیر از ایم تعطیل و در وقت اداری با شماره ‌تلفنهاي‌ 99-88923595 يا بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور در ميان بگذارند. 
 

جدول شماره 1- شهرستان محل برگزاري آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1393 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
برگزاري آزمون
استان محل اقامت
آذربايجان شرقي
(10)
تبريز (1012)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي آذرشهر(11)اسکو(13)اهر(14)بستان آباد(15) تبریز(17) خداآفرین (30)سراب(20) ، کلیبر(23) ، میانه(27) ورزقان(12) هریس (28) هشترود(29) استان آذربايجان شرقی می باشند.
مرند (1029)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي جلفا(18) ، شبستر(21) و مرند (25) استان آذربايجان شرقی می‌باشند.
مراغه (1028)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي مراغه(24) بناب(16) چاراویماق (19) عجب شير (22) ملكان(26) استان آذربايجان شرقي مي باشند.
آذربايجان غربي
(11)
اروميه ‌(1104)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي ارومیه (11) اشنویه(12) استان آذربایجان غربی می باشند.
خوی (1123)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي خوی(17) چابپاره(26) سلماس(19)ماکو (21) چالدران(16) پلدشت(25) شوط(27) استان آذربایجان غربی می باشند.
مهاباد (1135)
‌ داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي پیرانشهر(14) مهاباد(22) سردشت(18) میاندوآب(23) بوکان(13) نقده(24) شاهین دژ (20) تکاب(15) استان آذربایجان غربی می باشند.
اردبيل (12)
اردبيل (1202)
‌ کلیه داوطلبان استان اردبيل‌
اصفهان (13)
‌ اصفهان (1310)‌
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي اصفهان(13) شاهین شهر و میمه(14) تیران و کرون(15) چادگان(16) خوانسار(18) فریدن(22) برخوار(32)خمینی شهر(17) خور وبیابانک(33)دهاقان(21) سمیرم(19) شهررضا(20) فلاورجان(24) فریدونشهر (23)لنجان(27) مبارکه (28) نائین (29) گلپایگان(26) نجف آباد(30) بوئین میاندشت(34) استان اصفهان می باشند.
كاشان (1332)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي كاشان(25) آران و بيدگل(11) نطنز (31) اردستان(12) استان اصفهان مي‌باشند.
ايلام (14)
‌ ايلام‌ (1405)
کلیه داوطلبان استان ايلام‌
بوشهر (15)
‌ بوشهر (1502)
کلیه داوطلبان استان بوشهر‌
تهران (16)
تهران (1607)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي اسلامشهر (11) رباط کریم(15) شهریار(19) قدس(24)بهارستان (26)پردیس(28) تهران(13) دماوند(14) ملارد(25) شمیرانات (18) فیروزکوه(20) استان تهران می باشند.
ری (1615)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي پیشوا (27) ری (16) ورامین (23) پاکدشت (12) قرچک(29) استان تهران می باشند.
چهارمحال و بختياري (17)
شهر كرد (1709)
کلیه داوطلبان استان چهار محال‌ و بختياري‌
خراسان جنوبي (18)
بيرجند (1802)
کلیه داوطلبان استان خراسان خراسان جنوبي است.
خراسان رضوي
(19)
مشهد(1960)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي بینالود (31) چناران (16) درگز (19) سرخس (22) فریمان (23) فیروزه (32) قوچان (24) کلات (26) مشهد (28) نیشابور(29) از استان خراسان رضوی می باشند.
تربت حيدريه(1922)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي تربت حیدریه (15) تایباد (12) گناباد (27) مه ولات(14) زاوه (35) کاشمر(25) بردسکن(11) خواف(18) تربت جام(13) خلیل آباد (17) رشتخوار(20) باخزر (36) و بجستان (30) استان خراسان رضوی می باشند
سبزوار (1945)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي سبزوار(21) جغتای(33) جوین (34) خوشاب (37) داورزن (38) از استان خراسان رضوي می باشد.
خراسان شمالي (20)
بجنورد (2005)
کلیه داوطلبان استان خراسان شمالي
خوزستان
(21)
اهواز (2112)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي آبادان (11) خرمشهر(19) آغاجاری(35) امیدیه(12) اندیکا(31) اهواز(14) ایذه(15) باغ ملک(16) باوی(34) بندر ماهشهر(17) بهبهان(18) حمیدیه(36) دشت آزادگان(21)رامشیر(23) رامهرمز(22) شادگان(24) شوشتر(26) کارون(37) لالی(29) مسجدسلیمان(28) هفتگل(32) هندیجان (30) هویزه (33) از استان خوزستان می باشند.
دزفول (2129)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي دزفول‌(20) انديشمك (13) شوش(25) و گتوند(27) استان خوزستان مي باشند.
زنجان (22)
زنجان (2212)
‌ کلیه داوطلبان استان زنجان‌
سمنان (23)
سمنان ‌(2304)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي آرادان(16) سمنان(12) گرمسار(14) مهدی شهر (15) از استان سمنان می باشند.
شاهرود (2307)
‌داوطلباني‌كه شهرستان ‌محل‌اقامت آنان يكي از شهرستانهاي شاهرود (13) دامغان(11) و میامی(17) استان سمنان است.
سيستان وبلوچستان
(24)
زاهدان ‌(2418)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي خاش(14) زاهدان(17) میرجاوه(27) از استان سیستان و بلوچستان می باشند.
ايرانشهر (2403)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان شهرستانهاي ايرانشهر(11) سرباز(18) سراوان(19) دلگان(21) مهرستان(22) فنوج (25) سیب سوران(23) از استان سیستان و بلوچستان می باشند
زابل (2414)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان شهرستان زابل(15) زهک(16) نیمروز(28) هیرمند (24) و هامون (29) استان سيستان و بلوچستان است
چا‌بهار (2406)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي چا‌بهار(12) کنارک(13) نيك شهر (20) قصرقند(26) استان سيستان وبلوچستان مي‌باشند.
فارس (25)
شيراز (2536)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهايآباده(11) ارسنجان(12) اقلید(14) بوانات(15) پاسارگاد(31) خرامه(38) جهرم (16) خرم بید(17) کازرون(26)خنج(28) رستم(35) زرین دشت(19) سپیدان(20) سروستان(36)شیراز(21) فراشبند(22) فیروزآباد(24) قیر وکارزین(25) کوار(39) گراش(37) لارستان (27) لامرد (29) مرودشت(30) ممسنی (32) مهر(33) استان فارس می باشند.
فسا (2541)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای استهبان(13) داراب(18) فسا (23) نی ریز(34) استان فارس می باشند.
قزوين (26)
قزوين ‌(2619)
کلیه داوطلبان استان قزوين‌
قم (27)
قم‌ (2704)
‌ کلیه داوطلبان استان قم‌
كردستان (28)
سنندج ‌(2819)
‌ کلیه داوطلبان استان كردستان‌
 
ادامه جدول شماره 1- شهرستان محل برگزاري آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1393 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
برگزاري آزمون
استان محل اقامت
كرمان (29)
كرمان ‌(2940)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بافت(11) بردسیر(12) بم(13) رابر(29) راور(15) ریگان(27) زرند(17) فهرج(30) کرمان(22) کوهبنان (18) نرماشیر(33) استان کرمان می باشند.
جیرفت (2912)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای عنبرآباد(21) جیرفت (14) فاریاب(32) کهنوج(23) منوجان(26) قله گنج (25) ارزوئیه(31) رودبارجنوب(24) استان کرمان می باشند.
رفسنجان (2918)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي رفسنجان(16) شهربابك (20) سيرجان(19) انار(28) استان كرمان مي‌باشند.
كرمانشاه (30)
كرمانشاه (3024)
کلیه داوطلبان استان كرمانشاه
كهكيلويه و بويراحمد (31)
بويراحمد(ياسوج‌) (3103)
‌ کلیه داوطلبان استان كهكيلويه و بويراحمد
گلستان (32)
گرگان ‌(3217)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آق قلا(12) بندرگز(13) ترکمن(14) علی آباد(16) کردکوی(17) گرگان (19)گمیشان(23) استان گلستان می باشند.
گنبد کاووس (3219)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کلاله(18) مراوه تپه(22) گالیکش(24) مینودشت(21) آزادشهر(11)رامیان (15) گنبد کاووس(20) استان گلستان می باشند.
گيلان (33)
رشت ‌(3313)
کلیه داوطلبان استان استان گیلان
لرستان (34)
خرم‌آباد (3413)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پلدختر(14) خرم آباد(15) دلفان(16) دوره (20) رومشکان(21) سلسله (18) کوهدشت(19) استان لرستان می باشند.
بروجرد (3407)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي بروجرد(13) اليگودرز (12) ازنا (11)دورود(17) ا ستان لرستان مي باشند.
مازندران (35)
ساري (3527)
كليه داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي ساري (20) بهشهر(14) نكا(24) گلوگاه (15) جويبار(17) استان مازندران مي باشد.
بابل (برادران) (3509)
‌مازندران‌(داوطلبان مرد بجز شهرستانهاي حوزه امتحاني ساري (20) چالوس(18)
بابلسر (خواهران) (3512)
‌مازندران‌(داوطلبان زن بجز شهرستانهاي حوزه امتحاني ساري (20) چالوس(18)
چالوس (3522)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای تنکابن(16) نوشهر(26) عباس آباد(28) رامسر(19) نور (25) چالوس(18) كلاردشت(32) از استان مازندران می باشند.
مركزي (36)
اراك (3602)
کلیه داوطلبان استان مركزي
هرمزگان (37)
بندرعباس ‌(3709)
‌ کلیه داوطلبان استان هرمزگان‌
همدان (38)
‌همدان ‌(3823)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای اسد آباد(11) بهار(12) رزن(14) فامنین(19) کبودرآهنگ (15) همدان(18) از استان همدان می باشند.
ملاير (3816)
داوطلبانيكه شهرستان محل اقامت آنان يكي از شهرستانهاي ملاير(16) نهاوند (17) تويسركان(13) استان همدان مي باشند.
يزد(39)
يزد (3920)
کلیه داوطلبان استان يزد.
البرز (40)
كرج (4008)
کلیه داوطلبان استان البرز

 

جدول شماره 2 - نام و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون ورودي دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال‌ 1393 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص كارت
نشاني باجه‌هاي رفع نقص
آذربايجان شرقي
تبريز
دانشگاه تبريز
تبريز: بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبريز، ساختمان مديريت امور آموزشي (كتابخانه مركزي سابق دانشگاه)
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان اميركبير، ميدان مادر، خيابان دانشگاه، دانشگاه مراغه
مرند
دانشگاه آزاد اسلامي واحد مرند
مرند: ميدان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامي واحد مرند
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
اروميه: كيلومتر11 جاده سرو، دانشگاه اروميه، معاونت آموزشي
خوی
دانشگاه آزاد اسلامي خوي
خوي: بلوار ولايت، (كيلومتر 5 جاده خوي- سلماس)، دانشگاه آزاداسلامي واحدخوي، ساختمان اداري، اتاق ثبت نام
مهاباد
دانشگاه پيام نور مركز مهاباد
مهاباد: خيابان آرمان، دانشگاه پيام نور مركز مهاباد، ساختمان اداري
اردبيل
اردبيل
دانشگاه محقق اردبيلي
اردبيل: خيابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبيلي، ساختمان اداره كل امور آموزشي
اصفهان
‌ اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: بلوار دانشگاه، درب شمالي دانشگاه اصفهان، معاونت آموزشي
كاشان
دانشگاه كاشان
كاشان: بلوار قطب راوندي، دانشگاه كاشان
ايلام
‌ ايلام‌
دانشگاه ايلام
ايلام: جاده مهران، روبروي سازمان همياري شهرداريهاي، مجتمع فرهنگي و رفاهي دانشگاه ايلام
بوشهر
‌ بوشهر
دانشگاه خليج فارس بوشهر
بوشهر: خيابان شهيد ماهيني، دانشگاه خليج فارس، معاونت آموزشي، اتاق 109
تهران
تهران
حوزه خواهران: دانشگاه خوارزمي تهران
تهران: خيابان شهيد مفتح، نرسيده به خيابان انقلاب، درب ضلع جنوب پرديس دانشگاه خوارزمي
حوزه برادران: دانشكده آمار و انفورماتيك سازمان
تهران: ميدان فردوسي به سمت خيابان انقلاب، كوچه شاهرود، دانشكده آمار و انفورماتيك سازمان سنجش
ری
دانشگاه آزاد اسلامي شهرري
تهران: بزرگراه خليج فارس، روبروي حرم امام‌خميني‌(ره)، مجتمع دانشگاهي يادگار امام‌(ره)، دانشكده فني مهندسي
چهارمحال و بختياري
شهر كرد
دانشگاه شهركرد
شهركرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهركرد، ساختمان اداره امور آموزشي
خراسان جنوبي
بيرجند
دانشگاه بيرجند
بيرجند: خيابان دانشگاه، دانشگاه بيرجند، دانشكده هنر
خراسان رضوي
مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
مشهد: بلوار وكيل‌آباد، روبروي پارك ملت، درب شمالي دانشگاه فردوسي، دانشكده علوم اداري و اقتصادي
تربت حیدریه
دانشگاه تربت حيدريه
تربت حيدريه: (كيلومتر 7 جاده تربت حيدريه – مشهد )، بعد از پل هوايي عابرپياده، دانشگاه تربت حيدريه
سبزوار
دانشگاه حكيم سبزواري
سبزوار: توحيدشهر، پرديس دانشگاه حكيم سبزواري، ساختمان مركزي، طبقه همكف – اتاق 122
خراسان شمالي
بجنورد
دانشگاه بجنورد
بجنورد: (كيلومتر 4 جاده اسفراين)، دانشگاه بجنورد
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهيدچمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، روبروي حوزه نظام وظيفه، دانشگاه شهيد چمران اهواز، معاونت دانشجويي
دزفول
دانشگاه صنعتي جندي‌شاپور دزفول
دزفول: روبروي پايگاه چهارم شكاري، دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: كيلومتر 6 جاده تبريز، دانشگاه زنجان، سازمان مركزي، واحدرايانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان: كيلومتر 3 جاده دامغان، پرديس شماره 2 اداره كل آموزش
شاهرود
دانشگاه شاهرود
شاهرود: بلوار دانشگاه، دانشگاه شاهرود، دفتر مديريت تحصيلات تكميلي
سيستان وبلوچستان
زاهدان
دانشگاه سيستان و بلوچستان
زاهدان: خيابان دانشگاه، روبروي بلوارمعلم، مجتمع ورزشي 22بهمن، دانشگاه سيستان و بلوچستان
زابل
دانشگاه زابل
زابل: خيابان شهيد مفتح، دانشگاه زابل، سايت قديم دانشگاه، ساختمان دائمي نمايشگاه
ايرانشهر
دانشگاه ولايت-ايرانشهر
ايرانشهر: جاده بمپور، دانشگاه ولايت ايرانشهر
چا‌بهار
دانشگاه دريانوردي و علوم دريايي چابهار
چابهار: بلوار دانشگاه، دانشگاه دريانوردي وعلوم دريايي چابهار – ساختمان مركزي- حوزه رياست
فارس
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلي غربي، مجتمع فرهنگي رفاهي دانشگاه شيراز
فسا
دانشگاه آزاد اسلامي فسا
فسا: (كيلومتر 12 جاده فسا - شيراز)، دانشگاه آزاد اسلامي واحد فسا، ساختمان دانشكده ادبيات و علوم انساني
قزوين
قزوين
دانشگاه بين‌المللي امام خميني(ره) قزوين
قزوين: انتهاي بلوار دانشگاه، دانشگاه بين‌المللي امام خميني(ره)، سايت رايانه‌اي دانشكده فني و مهندسي
قم
قم‌
دانشگاه قم
قم: جاده قديم اصفهان، بعد از شهرك قدس، دانشگاه قم، سازمان مركزي
كردستان
سنندج
دانشگاه كردستان-سنندج
سنندج: خيابان پاسداران، خيابان دانشگاه، درب اصلي دانشگاه، اداره صدور كارت
كرمان
كرمان
دانشگاه شهيد باهنر كرمان
كرمان: بلوار جمهوري اسلامي، دانشكده فني مهندسي
جیرفت
دانشگاه جيرفت
جيرفت: كيلومتر 8 جاده بندرعباس، دانشگاه جيرفت، ساختمان آموزش
رفسنجان
دانشگاه ولي عصر (عج) رفسنجان
رفسنجان: ابتداي بلوار ولايت، دانشگاه ولي‌عصر (عج) رفسنجان، سازمان مركزي دفتر استعدادهاي درخشان
كرمانشاه
كرمانشاه
دانشگاه رازي كرمانشاه
كرمانشاه: باغ ابريشم، بلوار دانشگاه، دانشكده علوم، پرديس دانشگاه رازي
كهكيلويه و بويراحمد
بويراحمد(ياسوج‌)
دانشگاه ياسوج
ياسوج: ميدان معلم، خيابان دانشجو، دانشگاه ياسوج، اداره آموزش و تحصيلات تكميلي
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان
گرگان: خيابان شهيد بهشتي، دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان، سازمان مركزي
گنبد کاووس
دانشگاه گنبدكاووس
گنبدكاووس: خيابان شهيد فلاحي، بلوار بصيرت، دانشگاه گنبدكاووس، ساختمان مركزي، دفتر روابط عمومي
گيلان
رشت
دانشگاه گيلان-رشت
رشت: خيابان نامجو، جنب ورزشگاه شهيد عضدي، دانشكده علوم پايه و رياضي
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: (كيلومتر 5 جاده خرم آباد - تهران )، دانشگاه لرستان
بروجرد
 دانشگاه‌حضرت‌آيت‌الله بروجردي(ره)
بروجرد: (كيلومتر 3 جاده بروجرد–خرم آباد)، دانشگاه آيت‌الله العظمي بروجردي(ره)، ساختمان اداري، حوزه آموزش، اتاق شماره 112
مازندران
ساري
موسسه آموزش عالي هدف ساري
ساري: بلوار فرح آباد (جاده دريا)، كيلومتر5 موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي وغيردولتي هدف ساري
بابل(برادران)
دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
بابل: خيابان شريعتي، دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
بابلسر (خواهران)
دانشگاه مازندران- بابلسر
بابلسر: خيابان پاسدران، دانشگاه مازندران، سازمان مركزي دانشگاه
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس
چالوس: خيابان 17شهريور، روبروي مسجد امام حسين (ع)، دانشگاه آزاد اسلامي واحد چالوس
مركزي
اراك
دانشگاه اراك
اراك: ميدان شريعتي، دانشگاه اراك، درب جنوبي دانشگاه
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: انتهاي رسالت شمالي، چهار راه بصيرت، بلوار افروز شهابي‌پور، مجتمع بصيرت
همدان
‌همدان
دانشگاه بوعلي سينا همدان
همدان: چهار باغ شهيد مصطفي احمدي روشن، دانشگاه بوعلي سينا همدان
ملاير
دانشگاه ملاير
ملاير: كيلومتر 4 جاده اراك، نرسيده به بهشت هاجر، دانشگاه ملاير، ساختمان مركزي
يزد
يزد
دانشگاه يزد
يزد: بلوار دانشگاه، چهار راه پژوهش، جنب بانك تجارت شعبه دانشگاه يزد، سردرب اصلي دانشگاه
البرز
كرج
دانشگاه خوارزمي كرج
كرج: انتهاي خيابان شهيد بهشتي، ميدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمي كرج، ساختمان آموزش، اتاق 2
 

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۲

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97