افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,444
بازدید امروز : 3487
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی نظام جدید سال 92


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی نظام جدید سال 92

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز شنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال 92 در برخی از کد رشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای (آموزشکده های فنی و حرفه ای) براساس نمره آزمون صورت می گیرد.

وی افزود: همچنین پذیرش دانشجو در این مرحله از بین شرکت کنندگان در آزمون کاردانی نظام جدید و همچنین برای برخی از کد رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی وغیر دولتی در آزمون یاد شده براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) خواهد بود.

حسین توکلی افزود: داوطلبانی که در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید برای دانشگاه فنی و حرفه ای (آموزشکده های فنی و حرفه ای)و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1392، ثبت نام و شرکت کرده اند (اعم از حاضرین و غائبین) و نیز داوطلبانی که در آزمون یاد شده ثبت نام نکرده اند، می توانند در این مرحله از تکمیل ظرفیت ثبت نام و انتخاب رشته کنند.

وی خاطرنشان کرد: شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی نظام جدید در قالب اطلاعیه ای از فردا(یکشنبه) بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی زیر، قرار می گیرد و در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه، 16 دی ماه 92 منتشر می شود.

توکلی ادامه داد: داوطلبان می توانند از روز دوشنبه، 16 دی ماه تا روز شنبه، 21 دی ماه 92 به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از پرداخت مبلغ 35 هزارریال به عنوان وجه ثبت نام نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش ظرفیت پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی نظام جدید امسال را 85 هزار و 457 نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، 680 نفر در دوره های روزانه دانشگاه فنی و حرفه ای، 444 نفر در دوره های شبانه دانشگاه فنی و حرفه ای (دانشکده های فنی و حرفه ای) و 84 هزار و 333 نفر در موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی پذیرش خواهند شد.


یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۲

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97