افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,434
بازدید امروز : 2191
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › مصاحبه دکتری حقوق دانشگاه آزاد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : مصاحبه دکتری حقوق دانشگاه آزاد

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری تخصصی (PHD) سال ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی در چهار گرایش رشته حقوق اعلام شد.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی افزود: پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد در چهار گرایش حقوق عمومی، حقوق بین الملل، حقوق کیفری و حقوق خصوصی می توانند ضمن مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.net نسبت به زمان و مکان مصاحبه خود اطلاع به دست آورند.
«ناصر اقبالی» تاکید کرد: حضور معرفی شدگان در زمان تعیین شده برای مصاحبه الزامی است و اگر دعوت شدگان در زمان اعلام شده به مکان های موردنظر مراجعه نکنند، فرصت خود را از دست خواهند داد.
وی از مصاحبه شوندگان دکتری با آزمون خواست در زمان مصاحبه همه سوابق علمی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف خود را به ضمیمه ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد به همراه داشته باشند.
بنابراعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، اقبالی در خصوص دعوت شدگان دکتری بدون آزمون نیز گفت: این دسته از متقاضیان هم باید همه سوابق علمی و پژوهشی خود به علاوه مدرک کارشناسی ارشد، ریز نمرات و همچنین تصویر صفحه اول شناسنامه، پیوست شماره ۳ صفحه ۴۴ دفترچه راهنما و فیش واریزی را به همراه داشته باشند.
متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند می توانند از طریق سایت اینترنتی www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به نشانی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.


دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97