افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,097
بازدید امروز : 1682
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › تعیین حوزه امتحانی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد92


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : تعیین حوزه امتحانی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد92

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی باید در همان حوزه‌ای که در زمان ثبت ‌نام انتخاب کرده‌اند، در آزمون شرکت کنند.
دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: داوطلبان باید در همان حوزه‌ای که در زمان ثبت‌نام انتخاب کرده‌اند، شرکت کنند و اگر داوطلبی رشته انتخابی اول او با حوزه انتخابی‌اش متفاوت باشد، نباید برای آزمون خود به واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه کند، بلکه لازم است که به حوزه امتحانی ثبت شده خود مراجعه کند.
اقبالی افزود: آدرس حوزه‌های امتحانی هر فرد در کارت ورود به جلسه آنها درج شده است که هر فرد می‌تواند با توجه به آن به حوزه امتحانی خود مراجعه کند.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تأکید کرد: با توجه به اینکه آزمون سراسری ارشد امسال در روزهای ۹ و ۱۰ و ۱۱ خردادماه برگزار می‌شود، بنابراین هر داوطلب باید از زمان دقیق آزمون خود که بر روی کارت ورود به جلسه او درج شده، توجه کند و در همان روز و نوبت برای آزمون خود به حوزه امتحانی مراجعه کند.
وی افزود: اگر بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبی نقصی وجود دارد، افراد باید به باجه‌های رفع نقص که نشانی آنها در پایگاه الکترونیکی www.pubr-azmoon.com اشاره شده، مراجعه کنند، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود برای رفع نقص هرگز به واحدهای دانشگاهی انتخاب خود مراجعه نکنند.
اقبالی در پایان گفت: متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند از طریق سایت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.


سه شنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۲

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97