افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,468
بازدید امروز : 1611
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آزمون استخدام فراگیر 10 خرداد در اردبیل


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آزمون استخدام فراگیر 10 خرداد در اردبیل

استاندار اردبیل گفت: آزمون استخدامی فراگیر در استان اردبیل 10 خرداد با همکاری سازمان سنجش برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد ظهر امروز در نشست مشورتی با جمعی از کارگزاران نظام اسلامی در اردبیل اظهار داشت: تمام مراحل آزمون استخدامی زمان‌بندی شده و ما این هفته آگهی استخدام یک هزار نفر را منتشر می‌کنیم تا با اطلاع متقاضیان، آنها بتوانند به صورت الکترونیکی ثبت نام کنند.
وی به خالی بودن 2 هزار چارت اداری و جذب نیمی از نیروهای مورد نیاز دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: نیروهای استخدام شده بعد از اعمال روند گزینشی در نیمه اول امسال مشغول به کار خواهند شد.
استاندار اردبیل خاطرنشان کرد:‌ بسیار از ادارات به دلیل خالی بودن همین چارت اداری خود با مشکلاتی روبرو هستند.
برگزاری دو انتخابات مستقل در یک روز مساعدت بیشتری می‌خواهد
نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود موضوع انتخابات و ثبت نام کاندیداها برای عضویت در شوراهای شهر و روستا را یادآور شد و افزود: در کل استان 6 هزار و 231 نفر برای شوراها ثبت نام کرده‌اند که 782 نفر آنها برای شوراهای شهر و 5 هزار و 449 نفر برای شوراهای روستایی نام‌نویسی کرده‌اند.
این مسئول با اعلام اینکه در 26 شهر استان و یک هزار و 29 روستا انتخابات شوراهای شهر و روستا برگزار می‌شود، تصریح کرد: در مجموع 150 نفر برای حضور در شوراهای شهرها و 3 هزار و 195 نفر برای حضور در شوراهای روستاها بعد از رقابت با رقبا توفیق خدمت در پارلمان محلی را پیدا می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس شورای اداری استان به زمان‌بندی انتخابات ریاست جمهوری و ثبت نام کاندیداها از 17 اردیبهشت ماه اشاره کرد و بیان داشت: در نهایت 24 خرداد ماه مردم با صلابت ایران در فضایی آرام پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد و حماسه سیاسی را خلق خواهند کرد.
نیکزاد نقطه عطف خلق حماسه سیاسی را 24 خرداد ماه و حضور مردم در پای صندوق‌های رای اعلام کرد و افزود: ما دو انتخابات مستقل و سنگینی را در یک روز برگزار می‌کنیم و از تمام دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم در تامین اقلام مورد نیاز و تجهیزات نظیر کامپیوتر، پرینتر، خودرو، تامین نیروی انسانی و سایر ملزومات انتخابات ستاد انتخابات را یاری کنند.
زنان و مادران مدیران اجرایی تجلیل شوند
وی با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) تاکید کرد: بار اصلی تربیت فرزندان و تعالی آنها بر دوش زنان است و مردان زمانی می‌توانند در بیرون از خانه تا نصف شب کار کنند که بستر تربیت سالم فرزندان در خانواده فراهم آید.
استاندار اردبیل به حساسیت کار تربیت فرزندان اشاره کرد و ادامه داد: این کار فقط از دست مادران برمی‌آید چرا که خداوند در ذات مادران موهبتی قرار داده که با نفس پاک خود می‌توانند فرزندشان را تربیت کنند.
نیکزاد گفت: بنده از مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولان می‌خواهم که در تقدیر از زنان و مادران شریف تمام زحمت‌کشان و دلسوزان این نظام حداقل با تقدیم یک لوح تجلیل شود تا آنها بدانند که آرامشی که امروز مدیران ما در سنگر خدمت‌رسانی از آن برخوردار هستند در سایه پشتیبانی زنان و مادران شریف‌شان است.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول در پایان سخنان خود ابراز داشت:‌ در هیچ دینی به مانند مکتب اسلام به شأن و منزلت زن توجه نشده است به طوری که اسوه همه زنان و مردان فاطمه زهرا (س) است که نبی مکرم اسلام با ابطال حرکت سخیف زنده به گور کردن دختران به زنان و مادران شرافتی بخشید که در دین اسلام از آنها به عنوان کوثر آفرینش یاد شده است.


سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97