افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,809,870
بازدید امروز : 2158
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ارسال مدارك به نهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ارسال مدارك به نهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت شرکت در نهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاههای علوم پزشكی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته از ۲ تا ۱۷ اسفندماه ۹۱ بوده است اما پس از پایان مهلت مذکور مهلت ثبت نام تا آخر اسفندماه تمدید شد.

داوطلبان عضویت در هیات علمی باید دارای شرایط عمومی و شرایط اختصاصی باشند. از جمله شرایط اختصاصی نیز می توان به دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته های بالینی و دانشنامه دكتری تخصصی (Ph.D) و یا مدرك كارشناسی ارشد در رشته های علوم پایه اشاره کرد.

حداكثر سن برای داوطلبین استخدام كه مدرك كارشناسی ارشد داشته باشند ۳۵ سال و برای دارندگان دانشنامه دكتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی ویا دوره فلوشیپ ۴۵ سال است.

بر اساس مصوبات هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند جهت شركت در فراخوان ۴ انتخاب داشته باشند كه باید دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد. واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرآیند پذیرش هیات علمی دانشگاهها دارای اولویت هستند مشروط بر آنكه گواهی نخبگی را در زمان شركت در فراخوان ارائه کنند.

استخدام اعضای هیات علمی دردانشگاهها منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاههای ذیربط خواهد بود و استخدام در مرتبه استادیار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت است.


پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97