افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,769,799
بازدید امروز : 2978
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › غییر در وزن نمرات کنکور کتبی و مصاحبه آزمون دکتری 93


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : غییر در وزن نمرات کنکور کتبی و مصاحبه آزمون دکتری 93

معاون آموزشی وزیر علوم درباره امکان تغییر سهم نمره آزمون و مصاحبه در پذیرش دانشجوی دکتری ۹۳ ، تصریح کرد: به نظر می‌رسد که عدد فعلی منطقی است و طبیعی است که با توجه به نیازهای واقعی و مباحث تخصصی این عدد مشخص می‌شود، اما اگر باز در نظرسنجی‌ ها پیشنهادات مناسبی باشد امکان تغییر سهم نمره آزمون وجود خواهد داشت.
آزمون دکتری ۹۳

نادری منش با بیان اینکه در حال حاضر در بیش از ۲۰۰۰ رشته محل دانشجوی دکتری پذیرش می‌شود، اظهار کرد: اساتید دانشگاهی جزو فرهیخته‌ترین اقشار جامعه هستند و اگر مواردی هم از اعمال سلیقه در پذیرش دانشجو دیده می‌شود، به هیچ وجه قابل تعمیم به کلیه اساتید نیست.
وی افزود: در حال حاضر بیشتر اساتید تمایل دارند که پذیرش دکتری در اختیار دانشگاه‌ها باشد و دانشجویان نیز بیشتر تمایل به برگزاری آزمون دارند اما در کل ما باید به فکر منافع ملی کشور باشیم و نمی‌توانیم بگوییم که حتما سهم آزمون تغییر می‌کند یا خیر؟
نادری منش با بیان اینکه منطقی نیست که با ۲۱۷ هزار داوطلب، آزمون دکتری برگزار نکنیم، گفت: ما کارمان را بر اساس نظرسنجی و نیازسنجی کشور انجام می‌دهیم بنابراین غربالگری ملی باید وجود داشته باشد، اما نحوه این فرایند ممکن است متفاوت باشد همانطور که در مقاطع پایین‌تر نیز به همین شکل است.
معاون آموزشی وزیر علوم با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم در پذیرش دانشجوی دکتری نقش استاد را به طور کلی حذف کنیم، گفت: در اکثر کشورهای دنیا دانشجوی دکتری را خود اساتید انتخاب می‌کنند، بنابراین حذف نقش استاد به طور کلی منطقی نیست.


یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97