افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,464
بازدید امروز : 1596
کاربران آنلاین : 7

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › اگهی جذب نخبگان کشور


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : اگهی جذب نخبگان کشور

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه های این پژوهشگاه برای جذب نخبگان خبر داد و گفت: با استفاده از ظرفیت تمامی دانشگاه‌ها، نرخ تحقیقات در حوزه ICT را افزایش خواهیم داد.
مرتضی براری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باید جذب نخبگان پررنگ تر شود، اظهار داشت: موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال حاضر 160 پروژه تحقیقاتی در زمینه زیرساخت فناوری اطلاعات در دست انجام دارد.
وی ادامه داد: حدود 800 نیروی متخصص در این پژوهشگاه مشغول به کار هستند اما با این وجود درصدد جذب نخبگان بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات هستیم چرا که برای افزایش کمی و کیفی تحقیقات تا رسیدن به نقطه ایده آل هنوز فاصله وجود دارد.
براری با اشاره به اهمیت جایگاه پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سطح بین المللی گفت: باید تعاملات ملی در بخش تحقیقاتICT به صورت بین المللی نیز دنبال شود.
وی با تاکید بر پیاده‌سازی شبکه ملی اطلاعات و افزایش سهم حوزه ICT در تولید ناخالص داخلی (GDP) تصریح کرد: درصددیم با استفاده از ظرفیت تمامی دانشگاه‌ها، نرخ تحقیقات در حوزه ICT را افزایش دهیم.
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه با همکاری شرکت‌های مرتبط وزارت ارتباطات به عنوان متولی توسعه زیرساخت در کشور و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان، حجم تولیدات فاوا را افزایش خواهیم داد، تصریح کرد: در حال تهیه سازوکار فعالی برای افزایش نرخ صادرات در حوزه فاوا هستیم.


چهارشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۱

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97