افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,030
بازدید امروز : 2256
کاربران آنلاین : 4

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › اشتغال 6 هزار نفر از طریق کاریابی‌های هرمزگان91


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : اشتغال 6 هزار نفر از طریق کاریابی‌های هرمزگان91

رئیس اشتغال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد
اشتغال 6 هزار نفر از طریق کاریابی‌های هرمزگان

رئیس اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال 6 هزار و 300 فرصت شغلی توسط کاریابی‌های غیردولتی استان شناسایی و ایجاد شود.
 به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، غلامرضا لطیفی در نشست خبری با حضور مسئولان اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهار داشت: سال گذشته نیز سه هزار و 195 فرصت شغلی توسط کاریابی‌های غیردولتی استان به وجود آمد و دو هزار و 215 نفر وارد بازار کار شدند.
وی اضافه کرد: از این تعداد، یک‌هزار و 381 نفر مرد و مابقی زن بودند که بیشترین افراد در بخش خدمات با 86 درصد مشغول به کار شدند.
رئیس اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در ادامه دستورالعمل حق‌الزحمه مراکز کاریابی‌های غیردولتی در سال‌جاری را برای ثبت‌نام و مشاوره شغلی 40 هزار ریال عنوان کرد و گفت: حق الزحمه به‌کارگیری نیروی کار هنوز اعلام نشده است و کاریابی‌ها موظفند به میزان سال گذشته (165 هزار تومان) از کارجویان حق الزحمه دریافت کنند.
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان نیز با اشاره به فرا رسیدن هفته تعاون گفت: هر سال برنامه‌های مختلفی در این هفته برگزار می‌شود و امسال نیز باید تلاش کرد تا هفته تعاون متفاوت‌تر از سال‌های قبل برپا شود.
موسی نجفی ادامه داد: هفته تعاون فرصت مناسبی برای ارزیابی دقیق‌تر از شرایط تعاونی‌ها و معرفی توانمندی‌های این بخش از اقتصاد است تا با تشویق مردم و دانش‌آموختگان دانشگاهی به گرایش به سوی تعاون و معرفی ظرفیت‌های این بخش در راستای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی حرکت در این مسیر را شتاب بخشید.
وی اضافه کرد: همچنین در هفته تعاون اهم دستاوردها و تلاش یکساله تعاونگران مورد بازبینی و پایش قرار گرفته و فضای مطلوبی برای حضور جمعی تعاونگران در محیط‌‌های پویا با هدف تبادل اطلاعات و دستاوردها ایجاد می‌شود.
در ادامه این جلسه هر کدام از اعضای گروه به ارائه پیشنهادات و راهکارها برای برگزاری هر چه بهتر هفته تعاون پرداختند که برپایی جشنواره تعاونی‌های برتر، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده‌های آنان، برگزاری مسابقه ورزشی و نقاشی، کنفرانس مطبوعاتی و افتتاح طرح‌های تعاونی از جمله برنامه‌ها و اقدامات شاخص این هفته اعلام شد.


شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۱

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97