افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,809,989
بازدید امروز : 2238
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › تسهیلات انتخاب رشته برای کنکوریها/ آزمایش شانس قبولی در کنکور 91


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : تسهیلات انتخاب رشته برای کنکوریها/ آزمایش شانس قبولی در کنکور 91

سازمان سنجش آموزش کشور به گفته مشاور عالی این سازمان، تسهیلاتی در زمان انتخاب رشته کنکور 91در اختیار داوطلبانی که به مرحله انتخاب رشته راه یافته اند، ارائه خواهد داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 91 خاطرنشان کرد که نتایج اولیه آزمون سراسری سال 91 به صورت کارنامه تنظیم و در روز 15 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور به ارائه تسهیلات انتخاب رشته مجازین اشاره کرد و گفت: سازمان سنجش در نظر دارد برای انتخاب رشته‌های تحصیلی یک بسته شامل نرم افزار انتخاب رشته مجازی، ویژه‌نامه‌ انتخاب رشته آزمون سراسری سال 91 و کتاب انتخاب رشته، انتخاب آینده را در اختیار داوطلبان آزمون سراسری قرار دهد.

به گفته وی این نرم افزار انتخاب رشته مجازی، امکان انتخاب رشته بر اساس اطلاعات آزمون سراسری سال 90 را برای تمامی مجازین به انتخاب رشته فراهم کرده، به طوریکه داوطلبان می‌توانند قبل از انتخاب رشته اصلی با وارد کردن بخشی از اطلاعات آزمونی خود در سایت سازمان سنجش، شانس قبولی خود را بر اساس انتخاب‌های داوطلبان سال‌های قبل مشاهده کرده و از آن در انتخاب رشته خود استفاده کنند.

توکلی همچنین تاکید کرد که نرم افزار مذکور پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری از طریق سایت سازمان سنجش قابل استفاده خواهد بود.
 
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار ویژه ای نامه در ارتباط با انتخاب رشته خبر داد و گفت: ویژه نامه‌‌ای برای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 91 نیز در نظر گرفته شده و همانند سال‌های گذشته توصیه‌ها، راهنمایی‌ها و نکات ضروری برای انتخاب رشته در قالب ویژه نامه انتخاب رشته سال 91 منتشر خواهد شد که این ویژه‌نامه شامل بخش‌های مختلفی است و می‌تواند داوطلبان را در فرآیند انتخاب رشته راهنمایی کند و این ویژه نامه از طریق هفته نامه پیک سنجش در 9 مرداد 91 و از طریق روزنامه فروشی‌ها در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
 
به گفته توکلی ویرایش جدید کتاب انتخاب رشته - انتخاب آینده به فرآیند اجرایی انتخاب رشته و اطلاعات تکمیلی مرتبط با آن اشاره دارد که می تواند داوطلبان، مشاوران، والدین و کارشناسان آموزشی را در انتخاب هر چه بهتر شناخت عوامل اثر گذار به آن و مسائل فنی و تخصصی انتخاب رشته و دانشگاه یاری رساند.

به گزارش مهر، کنکور سراسری 91 در روزهای 8 تا 10 تیرماه با رقابت یک میلیون و 66 هزار و 141 نفر برگزار شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از 17 تا 23 مرداد می توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از رشته های تحصیلی گروه آزمایشی مجاز اقدام کنند.


جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۱

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97