افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,555
بازدید امروز : 2246
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › توزیع کارت آزمون رشته طراحی صنعتی آغاز شد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : توزیع کارت آزمون رشته طراحی صنعتی آغاز شد

توزیع کارت آزمون پروژه عملی رشته طراحی صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد سال 91 از امروز سه شنبه 16 خرداد آغاز شد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش پرینت کارت خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون پروژه عملی رشته طراحی صنعتی روز جمعه در دانشگاه شهید بهشتی به نشانی تهران، اوین، بلوار دانشجو به مدت240 دقیقه برای کلیه داوطلبان برگزار می شود و فرآیند آزمون راس ساعت 8 صبح برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون پروژه، در سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترسی است و آن دسته از داوطلبانی که در خصوص پرینت کارت با مشکلی مواجه می‌شوند می‌توانند برای رفع نقص از ساعت 6 تا 8 صبح روز جمعه 19 خرداد به نماینده این سازمان مستقر در حوزه امتحانی مراجعه کنند.

هزینه برگزاری آزمون پروژه مبلغ 59 هزار ریال است که داوطلبان باید قبل از پرینت کارت ورود به جلسه آن را به صورت اینترنتی که امکان آن در سایت سازمان سنجش فراهم شده‌، پرداخت کنند و با دریافت کد پرداخت و درج کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری، یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط نسبت به پرینت کارت خود اقدام کنند.

به داوطلبان یک سوال داده خواهد شد که لازم است در مدت مذکور به آن پاسخ دهند. داوطلبان رشته‌ طراحی صنعتی 6 برگ مقوای اشتنباخ به ابعاد 50*35 سانتی متر (نصف مقوای اشتنباخ) به ضمیمه برگ سوال داده خواهد شد. 

هر داوطلب موظف است یک تخته شاسی مناسب به ابعاد 50*35 و وسایل معمولی طراحی و اسکیس (فقط مداد رنگی و ماژیک) به همراه داشته باشد.


سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۱

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97