افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,792,570
بازدید امروز : 2250
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد نیمه دوم اردیبهشت برگزار می‌شود


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد نیمه دوم اردیبهشت برگزار می‌شود

در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با رئیس هیئت امنا، مقرر شد جلسه هیئت امنای این دانشگاه نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد دانشجو با اعلام این خبر اضافه کرد: در جلسه امروز با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، مواردی همچون آیین نامه داخلی جلسات هیئت امنا، تفویض بیشتر اختیارات به هیئت‌های امنای استانی، وضعیت مالی و بدهی دانشگاه آزاد، اختصاص بخشی از جلسات هیئت امناء به برنامه های کلان دانشگاه و همچنین بودجه سال 91 مطرح شد.

وی با تأکید بر اینکه هیئت رئیسه جدید دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال تفویض بیشتر فعالیت‌ها و امور جاری به واحدها و هیئت‌های امنای استانی است، اظهار داشت: در این جلسه بحث ترکیب و شرح وظایف هیئت امناء مطرح و مقرر شد در صورت تصویب در جلسه هیئت امنا به شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ارسال شود تا اعضا و ترکیب هیئت امنای استانی با اختیارات بیشتر به کار خود ادامه دهند.
 
دانشجو افزود: همچنین مقرر شد وضعیت مالی دانشگاه آزاد اسلامی طی گزارشی در جلسه هیئت امناء مطرح شود.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص بخشی از جلسات هیئت امناء به بررسی برنامه ها و سیاستـهای کلان کوتاه مدت، میـان مدت و بلنـد مدت را از موارد مطرح شده در جلسـه امروز عنوان کرد و ادامه داد: این روند سبب می شود سیاستهای هیئت امناء را در5 سال آینده داشته باشیم.
 
دانشجو سپس به بحث بودجه و تشکیلات دفتر رئیس هیئت امنا و هیئت موسس و بودجه سال 91 اشاره کرد و گفت: پیشنهاد دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص بودجه سال 91 در جلسه آینده هیئت امنا مطرح می شود.
 
به گفته عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان گزارش ملاقاتهای اینجانب با علما و مسئولان کشوری قرار گرفت و مطالبی را یادآور شد.


پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۱

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97