افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,606
بازدید امروز : 1668
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › برگزاری آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی از امروز در سراسر کشور


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : برگزاری آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی از امروز در سراسر کشور

آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی از امروز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این مرحله از آزمون، 6 هزار و 600 نفر از برگزیدگان مرحله اول در پایه های اول تا سوم دبیرستان در هفت رشته فیزیک، زیست شناسی،کامپیوتر، شیمی، ریاضی ، نجوم، اختر فیزیک و ادبیات فارسی با یکدیگر رقابت می کنند.

بر اساس این گزارش، 300 نفر از پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون به مرحله‌ بعد ( دوره ویژه تابستانی باشگاه دانش پژوهان جوان) که به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار می شود، راه خواهند یافت. همچنین در پایان این رقابت‌ها، حداکثر 18 نفر در المپیاد ادبی،12 نفر در المپیاد ریاضی، 10 نفر در المپیادهای فیزیک و نجوم و 8 نفر در المپیادهای شیمی، زیست شناسی و کامپیوتر با کسب مدال طلا به عضویت تیم های المپیاد جمهوری اسلامی ایران در می آیند و نیمی از آنان پس از گزینش نهایی در تابستان 91 به المپیادهای جهانی اعزام خواهند شد. 

در مرحله اول این آزمون، استان تهران با بیشترین تعداد پذیرفته شده در جایگاه نخست و استان مازندران در رتبه دوم قرار دارد.استان فارس نیز بالاترین فراوانی از لحاظ دختران راه یافته به مرحله دوم را به خود اختصاص داده است.
برگزاری آزمون مرحله دوم تا روز جمعه نهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت


سه شنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97