افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,782,443
بازدید امروز : 1584
کاربران آنلاین : 9

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی اعلام شد


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی اعلام شد

اسامی یک هزار و 36 نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، سلامت دهان، دندانپزشکی اجتماعی و مواد دندانی سال تحصیلی 91 - 90 منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کلیه پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز از تاریخ 16 تا 17 بهمن به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود. اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاٌ براساس گزینش علمی بوده و مراحل گزینش عمومی پذیرفته شدگان به طور مستقل توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود.

به موجب مصوبه شورای عالی برنامه ریزی در رشته هایی که دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) پذیرش داشته باشد اولویت پذیرش با پرسنل رسمی و پیمانی نیروهای مسلح است و در صورتی که ظرفیت آن رشته تکمیل نشود، از بین متقاضیان آن رشته که در هیچ یک از اولویت های خود انتخاب نشده اند و با رعایت سایر ضوابط آزمون به دانشگاه فوق معرفی می شوند که پس از طی مراحل گزینش و پذیرش توسط آن دانشگاه اسامی پذیرفته شدگان نهایی اعلام می شود. برای پذیرفته نشدگان هیچگونه حقی برای پذیرش در دانشگاههای دیگر ایجاد نخواهد شد.

کسانی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یکسال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) محروم خواهند شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شامل شش قطعه عکس 4×3 ، اصل و کپی شناسنامه (2 سری از تمام صفحات)، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای نشان دهنده فراغت از تحصیل است. لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر نیز باید مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ 30 بهمن 90 باشد ارائه کنند.

همچنین اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه، اصل و کپی مدرک زبان و موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی، حکم استخدام رسمی قطعی (جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی) و گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی ( اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی) از دیگر مدارک مورد نیاز ثبت نام است.

براساس آئین نامه جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی دوره های تحصیلات تکمیلی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی و مواد دندانی در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و هر گونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

در رشته هایی که دانشجو به صورت مشترک بین 2 دانشگاه پذیرش می شود فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدأ (اول) خواهد بود. پذیرفته شدگان باید جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه کنند. ضمناً دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین می کند بگذراند.

پذیرفته شدگان دانشگاه های علوم پزشکی تهران و اصفهان، شهید بهشتی لازم است جهت آگاهی از تاریخ ثبت نام و مدارک لازم به سایت دانشگاهها مراجعه کنند.

افرادی که بر اساس مقررات دانشگاههای علوم پزشکی بقیه الله (عج) و شاهد واجد پذیرش تشخیص داده نشوند در هیچیک از دانشگاه های دیگر پذیرش نخواهند شد.

اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم اسفند ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاههای مربوطه ارسال خواهد شد و متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر می توانند از نیمه اسفند ماه به بعد به واحدهای فوق الذکر مراجعه کنند. کارنامه کلیه داوطلبان در نیمه اول اسفند ماه در همین سایت قابل دسترسی خواهد بود.


چهارشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97