افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,133
بازدید امروز : 3235
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › منشور \"اخلاق پژوهش قرآنی\"


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : منشور \"اخلاق پژوهش قرآنی\"

قم - خبرگزاری مهر: طی مراسمی در قم از "منشور اخلاق پژوهش قرآنی" در ۱۵ بند رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم که ظهرپنجشنبه در دانشگاه علوم و معارف قرآن برگزار شد حجت‌الاسلام احمد آکوچکیان معاون پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم درباره این منشور گفت: پردازش منشور اخلاق پژوهش قرآنی برای اولین بار از سوی این دانشگاه و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام شده است.

وی ادامه داد: منشور اخلاق پژوهش قرآنی دارای ۱۵ بند است و شامل موضوعاتی مانند حوزه مدیریت تفکر و پژوهش قرآنی، اهتمام به حفظ امانت‌داری در منابع اطلاعاتی، ادای امانت برای عمل کردن به پژوهش، اهتمام به نقش تفکر قرآنی در تنظیم روابط انسانی و... می‌شود.

وی احساس وظیفه در اهتمام به آرمان‌های انقلاب اسلامی، مدیریت و مهندسی فرهنگی جامعه و... را از دیگر بندهای این منشور برشمرد.

آکوچکیان با اشاره به زمان صرف شده برای این منشور تصریح کرد: شش ماه زمان برای تدوین متن تفصیلی ۳۰۰ صفحه‌ای منشور صرف شده است.

آکوچکیان هدف از تدوین منشور را توجه بیشتر به اخلاق در پژوهش‌ها به خصوص پژوهشهای قرآنی دانست.

وی در ادامه بر لزوم دانش بنیان شدن پژوهش تصریح کرد: برای آینده کشور به پژوهشهای مبتنی بر قرآن و اسلام نیاز جدی خواهیم داشت و امروز باید برای آن برنامه ریزی کنیم.

تجلیل از ۴۰ پژوهشگر

گفتنی است در این مراسم که با حضور جمعی از نخبگان قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم همچنین رئیس این دانشگاه برگزار شد از ۴۰ پژوهشگر بر‌تر در رشته‌های مختلف کتاب، پایان نامه و... قدردانی شد.


جمعه ۰۹ دی ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97