افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,789,568
بازدید امروز : 1665
کاربران آنلاین : 8

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › ترافیک مراجعه دانشجویان برای انتقال و مهمانی


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : ترافیک مراجعه دانشجویان برای انتقال و مهمانی

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از آمار بالای مراجعه به سامانه انتقال و مهمانی دانشجویان از صبح امروز که سومین روز مهلت یکماهه دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی برای ثبت الکترونیکی درخواست است، خبر داد.

مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره میزان استقبال دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی از سامانه نقل و انتقال در اول و دوم اردیبهشت ماه گفت: پنج شنبه اول اردیبهشت ماه تا ظهر جمعه دوم اردیبهشت ماه فقط 34 دانشجوی متقاضی انتقال و مهمانی درخواست خود را به صورت اینترنتی در سامانه نقل و انتقال ثبت کرده اند.

وی این میزان استقبال در دو روز نخست مهلت دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی برای ثبت اینترنتی درخواست را دارای ریشه ای فرهنگی دانست و گفت: شاید اطلاع رسانی کم بوده یا به طور فرهنگی وقتی برای انجام یک کار مهلت تعیین می شود افراد واجد شرایط، دقیقه 90 را برای انجام ثبت نام انتخاب می کنند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم با یادآوری اینکه دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند درخواستشان را در سامانه انتقال ثبت کنند به مهر گفت: طبق گزارش دریافتی امروز شنبه 3 اردیبهشت ماه همزمان با سومین روز از مهلت یک ماهه ثبت اینترنتی درخواستهای انتقال و مهمانی دانشجویان آمار مراجعه به سامانه انتقال بالا است البته برخی صرفا مراجعه می کنند اما مهم آمار ثبت تقاضا است.

بذرافشان توصیه کرد: دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی، ثبت الکترونیکی درخواستشان را برای دقیقه 90 نگذارند چراکه در روزهای پایانی مهلت تعیین شده، حجم تقاضا زیاد می شود لذا ممکن است اشکالاتی هم در سایت بوجود آید لذا دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال تقاضای خود را در همین روزهای اول از مهلت یکماهه شان ثبت کنند.

به گزارش مهر، دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی در ترم اول سال آینده فرصت دارند تا پایان اردیبهشت ماه درخواست‌های خود را از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی در سایت اداره کل امور دانشجویان داخل به نشانی  msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx ثبت کنند.

دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی دیگر نیازی به درخواست حضوری از دانشگاههای مبدا و مقصد ندارند. دانشجویان پس از ثبت اینترنتی درخواستهای انتقال و میهمانی‌شان "کد رهگیری" دریافت می کنند که از طریق این کد رهگیری می توانند از نتیجه درخواست خود مطلع شوند.

دانشگاههای مبدأ و مقصد نتیجه بررسی خود را با درخواستهای دانشجویان از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی اعلام می کنند. دانشگاهها تا 15خرداد ماه 90 نتایج بررسیهای خود در خصوص درخواستهای دانشجویان را از طریق همین سامانه اعلام می‌کنند. 

سامانه جامع خدمات آموزشی برای ثبت درخواست انتقال و میهمانی ویژه دانشجویان کاردانی و کارشناسی است. همچنین به گفته مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم شرایط آئین نامه جدید نقل و انتقال و مهمانی مشمول دانشجویان ورودی 86 به بعد است


شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97