افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,149
بازدید امروز : 2203
کاربران آنلاین : 6

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › 18 هزار زوج برای ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : 18 هزار زوج برای ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند

vرئیس اداره طرح‌های ملی و جشنواره‌های سراسری نهاد رهبری در دانشگاه‌ها از ثبت‌نام 18 هزار زوج دانشجو برای ازدواج دانشجویی خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم آمار ثبت نام به 50 تا 60 هزار نفر برسد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسین افتخاریان گفت: امسال یکی از رویکردها و برنامه‌های ستاد ازدواج دانشجویی در سفرهای زیارتی مشهد، غنی تر کردن محتوای کارگاه‌ها و همایش‌ها است.

رئیس اداره طرح‌های ملی و جشنواره‌های سراسری گفت: از امسال زوج‌های دانشجویی که از استان‌هایی با مسافت طولانی از مشهد قرار دارند، زمان اقامتشان در مشهد بیشتر خواهد بود.

افتخاریان اضافه کرد: طرحی از سوی ستاد ازدواج در حال بررسی است که زوج‌هایی که حافظ حداقل یک جزء از قرآن‌کریم باشند از سوی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها کمک هزینه اعزام به مشهد دریافت کنند که آیین‌نامه آن از طریق سایت ازدواج و دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس اداره طرح‌های ملی و جشنواره‌های سراسری نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: زمان احتمالی اعزام‌ها از ابتدای بهمن است و در صورت تصمیم‌گیری نهایی زمان سفر به زوج‌های دانشجو اعلام می‌شود.

افتخاریان اظهار داشت: برنامه‌ریزی فرهنگی برای برگزاری جشنواره های صحیفه سجادیه، نهج‌البلاغه، آشنایی با احکام اسلامی آثار شهید مطهری و مهارت‌های زندگی در سفرهای زیارتی زوجین در حال اجراست.


شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97