افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,042
تعداد کل بازدیدها : 49,770,026
بازدید امروز : 3153
کاربران آنلاین : 4

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › برخوردهای دوگانه با جامعه پرستاری


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : برخوردهای دوگانه با جامعه پرستاری

دبیرکل خانه پرستار با اشاره به ماجرای بازداشت یک پرستار گرگانی، اظهارداشت: بی توجهی به مشکلات جامعه پرستاری در مقابل چنین برخوردهایی باعث ترس و دلسردی پرستاران از ادامه کار در این حرفه می شود.
محمد شریفی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: متاسفانه به رغم کمبود نیروی پرستاری و پیگیریهایی که جامعه پرستاری تا کنون داشته است اما هیچ توجهی به مشکلات پرستاران نمی شود. از سوی دیگر بعضا برخوردهایی با این افراد زحمتکش در عرصه سلامت صورت می گیرد که در نهایت شائبه برخوردهای دوگانه را با جامعه پرستاری تداعی می کند.

وی با اشاره به موضوع بازداشت پرستار زن در گرگان، تاکید کرد: بروز چنین اتفاقاتی می تواند انگیزه کار و خدمت پرستاران در نظام سلامت را کمرنگ کند به طوریکه باعث ترس، دلسردی و بی انگیزگی در پرستاران شود.
شریفی مقدم ادامه داد: نتیجه این قبیل برخوردهای دوگانه و بی انگیزگی در جامعه پرستاری این می شود که انصراف از رشته پرستاری زیاد بشود که همین مسئله باعث شده هم اکنون در تهران با کمبود پرستار مواجه باشیم.
دبیرکل خانه پرستار با اشاره به حقوق کم و خطرات بالای حرفه پرستاری در کشور، افزود: چنین برخوردهایی روی گرایش و جاذبه حرفه پرستاری تاثیر منفی می گذارد و باعث می شود که از این حرفه استقبال چندانی نشود.
وی، پیامد چنین برخوردهای دو گانه ای را متوجه مردم و بیماران دانست و گفت: متاسفانه پرستاران با قوانین قضائی آشنا نیستند و همین مسئله سبب شده که آن پرستار در مواجهه با درخواست مقام قضائی برای ارائه مدارک بیمار فوت شده دچار تردید شود.
موضوع حکم جلب و بازداشت یک زن پرستار در گرگان، خبری بود که چند روز قبل رئیس سازمان نظام پرستاری در نشست خبری با خبرنگاران بازگو کرده و خواستار تعامل بیشتر دستگاه قضائی با جامعه پرستاری شده بود.


پنج شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97