افزایش اعتبار با کارتهای شتاب تلگرام

دسترسی کاربران

ایمیل / همراه
کلمه عبور
راهنمای عضویت  راهنمای عضویت
 بازیابی کلمه عبور    بازیابی کلمه عبور
ثبت نام   ثبت نام

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نمونه سوالات کنکور

آمار کاربران

کل کاربران عضو : 281,044
تعداد کل بازدیدها : 49,810,040
بازدید امروز : 2256
کاربران آنلاین : 5

Google+

به مرکزآزمون در گوگل امتياز مثبت دهيد !

خبر › آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کنکورهای فراگیر دانشگاه پیام نور1390


 » نمایش آرشيو
 نمایش

: : آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کنکورهای فراگیر دانشگاه پیام نور1390

ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در سه مقطع کارشناسی، کاردانی به کارشناسی(کارشناسی ناپیوسته) و کارشناسی ارشد از فردا یکشنبه 27 شهریورماه آغاز می شود و تا روز پنجشنبه 31 شهریورماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، پذیرفته شدگان با مراجعه به سایت گلستان دانشگاه پیام نور می توانند مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان آزمون فراگیر سال جاری به این شرح است:

دوره فراگیر کارشناسی

پذیرفته شدگان می توانند تنها در کد قبولی اعلام شده در نیمسال نخست تحصیلی 91-90 در مرکز و رشته قبولی روزهای 27 تا 31 شهریورماه ثبت نام کنند.
 
پذیرفته شدگان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی پس از شرکت در آزمون عملی و قبولی در آن مجاز به ادامه تحصیل هستند و ثبت نام این گروه پس از قبولی در آزمون از نیمسال دوم 91 -90 خواهد بود.
 
دوره فراگیر کارشناسی ناپیوسته
 
پذیرفته شدگان این دوره که داری مدرک کاردانی مورد تایید وزارتخانه های علوم یا بهداشت هستند، می توانند تنها در کد قبولی اعلام شده در روزهای 27 تا 31 شهریورماه ثبت نام کنند.
 
پذیرفته شدگانی که مدرک کاردانی آنها فاقد معدل است، می بایست نسبت به ارائه گواهی دانش آموختگی دارای معدل در مقطع کاردانی اقدام کنند.
 
دوره فراگیر کارشناسی ارشد
 
پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی مورد تایید وزارتخانه های علوم یا بهداشت هستند، می توانند در کد قبولی اعلام شده در نیمسال نخست تحصیلی 91 -90 در مرکز و رشته قبولی در روزهای 27 تا 31 شهریورماه ثبت نام کنند.
پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نیستند، می بایست اصل گواهی دانش آموختگی تایید شده توسط دانشگاهها یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی را ارائه کنند.
 
78هزار و 25 نفر در مقطع کارشناسی فراگیر، 11 هزار و 460 نفر در مقطع ارشد فراگیر و 5 هزار و 228 نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته فراگیر دانشگاه پیام نور پذیرفته شد


شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰

کارشناسی ارشد  | ارشد فراگیرکاردانی  فراگیر |  کاردانی سراسری | فنی و حرفه ایدکتری سراسری  |دکتری آزاد |دکتری وزارت بهداشت   | ارشد وزارت بهداشت 94| منابع  استخدامی  |نقشه سایت   وکیل در ایلام

     linkedin             


سوالات کاردانی به کارشناسی , سوالات فنی و حرفه ای , دانلود مجموعه سوالات دکتری ازاد 85,96,87,88,89,90,91,92,93.95.96.97